Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig olyan párt keresek, aki nem egyenrangú velem? 21L

Figyelt kérdés

A kérdés képmutatóan hangozhat, de nem úgy értem. Mindig olyan párt választok, akinél okosabb, szebb vagyok mégis a kapcsolatban alárendelődöm neki. És hagyom hogy irányításon.

Hiába van fizikai, szellemi főlényem hagyom magam befolyásolni.

Miért van ez? Hogyan tudok ebből kiszabadulni és egyenrangú félként működni.


2021. ápr. 9. 19:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj, de ezt nem a mi dolgunk megválaszolni, főleg, hogy szinte semmit sem tudunk rólad. Menjél szakemberhez, és tőle érdeklődj.
2021. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
mert beteg vagy és kisebbségi komplexusos.
2021. ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Koszi. Csak valami rendes válaszra vartam. Addig eljutottam, hogy ez nem Okes. De probalnam magam megoldani. Nem kell szakember.
2021. ápr. 9. 19:10
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennek tényleg sokkal mélyebb okai vannak, mint amit itt 3 sorból a gyakorin meg tudnánk fejteni. Én is pszichológust javaslok.
2021. ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan férfit aki egyenrangúként kezel téged még akkor is ha alá akarsz rendelődni.

Magyarul hiába hagyod hogy irányítson de megbeszél veled mindent és együtt fogtok dönteni , közös megegyezés alapján :)

2021. ápr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Neveltetes.

A legtobb nő behodol egy kapcsolatban.

2021. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Csak valami rendes válaszra vartam."


Azt szakembertől kaphatsz, miután jó alaposan kikérdezett téged, nem olyan idegenektől, akik semmit, ismétlem SEMMIT nem tudnak rólad.

2021. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kedves ötös. Nehéz olyan férfit találni.:D ha menne már megtettem volna.
2021. ápr. 9. 19:21
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
Én ilyen férfi vagyok szóval màr talàltàl :)
2021. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Tippjeim:

- Kodependencia

- Negatív önértékelés

- Kóros önbizalomhiány


Nem igaz, hogy nem kell szakember. Sajnos szakember kell, különben nagyon csúnyán meg fogod ütni a bokád. Tapasztalatból mondom.

2021. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!