Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyenrangúság egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyenrangúság egy párkapcsolatban. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Vagy pedig minden párkapcsolatban, házasságban az egyik fél a másik fölé kerekedik valamilyen értelemben, akár érzelmileg, netán az irányítás, a döntések meghozása tekintetében stb? Ez esetben a másik fél behódol, vagyis teljesen aláveti magát a másiknak akaratának, döntéseinek. Tényleg így van, vagy lehet abszolút egyenrangú a két fél?

2017. szept. 7. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a normális, amikor egyenrangú a két fél, de sajnos nem mindenhol ez a felállás van. És ebből adódnak a nagyon súlyos problémák.
2017. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Letezik.
2017. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Léteznie kellene, de a gyakorlatban alig látni ilyet. A többség inkább azt szeretné, hogy több joga és kevesebb kötelezettsége legyen, mint a másik félnek.
2017. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden eddigi kapcsolatomban egyenrangu felek voltunk, de ez nem jelentette azt, hogy egyikunk nem volt dominansabb.


Nem feletlenul altalanossagban, hanem "szakteruletekre" bontva.

En jobban ertettem az elektronikai dolgokhoz, igy abban en voltam a fonok. Persze igy is megbeszeltuk a dolgokat.


A fontos dolgokban mindig kozos dontest hoztunk. A szemelyes fontos dolgainkat is kozosen hoztuk meg,hisz egy csapat voltunk.

2017. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk pl létezik.
2017. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

szerintem nem létezik, bizonyos témákban a férfi kerekedik felül míg másokban a nő.

teljes egyensúly nem létezik a természetben sem


N

2017. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6: Hát szerintem van különbség a között, ha mondjuk az egyik fél erőszakosan el akarja nyomni a másikat, vagy ha a másik átengedi neki az irányítást. Például ha abban kell dönteni, melyik étterembe vagy szórakozóhelyre menjünk, rábízom a páromra a döntést, mert ő jobban ismeri az ilyen helyeket mint én és így jobban tud dönteni is. Ha arról van szó, milyen ruhát vegyünk fel, akkor meg én vagyok a megmondó fél, mert a barátom saját bevallása szerint is nem ért a divathoz meg nem is érdekli, ezért én "öltöztetem". Szóval lehet hogy programkiválasztásban ő kerekedik felül, ruhakiválasztásban meg én, de itt nem arról van szó, hogy ne lennénk egyenrangúak vagy rá akarnánk erőszakolni a másikra a saját akaratunkat.
2017. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyenrangúság létezik kapcsolaton belül és ez a jó, és egy kapcsolatban a felek attól még egyenrangúak, hogy egyikük ehhez, másikuk máshoz ért jobban, vagy más-más házimunkát csinálnak meg szívesebben.
2017. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pont tegnap mondta a nejem hogy "de jó hogy mi egy pár vagyunk, olyan jól kiegészítjük egymást". Haladgatunk a kettőnk által kijelölt úton a közös cél felé, 3utánfutóval:)
2017. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez lenne az optimális, mindenhol ilyennek kéne lennie, aki nem tekint rám egyenrangúként, meg lenéz másokat, meg irányítgatni akar, olyat én nem akarok páromnak.
2017. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!