Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsal a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a párom? A jókisfiu szerepét adja midig és én mindig hűen hiszek a szavában, de már többször is voltak csajos ügyei (3 éve járunk, bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Emlmentünk egymás nélkül bulizni én csajbuliba ő kanbuliba. És legalább 5-6 embertől is visszahallottam, hogy ő aznap este 1 csajjal volt.Persze ő letagadta és én neki hittem.

Ma is elmentünk bulizni és van 1 fiu aki elkezdett taperolni engem. A párom azt mondta a fiunak hogy vegye le rólam a kezét. A fiu pedig azt válaszolta, hogy csak neked szabad az én barátnőmet taperolni és én a tiedet nem fogdoshatom? Ebben az csak a bökkenő, hogy nekem mindig a párom azt panaszkodta, hogy a lány ki akar vele kezdeni mindig, a lány barátja szerint viszont a párom akar kikezdeni a lánnyal.. MIT Higyjek??? mit csináljak? Kérlek mondjatok erre a helyzetre valami ésszerű megoldást. A buli után haraggal váltunk el. Még annyit, hzogy én 18, ő pedig 23 évesek.


2010. aug. 21. 03:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt h egy sz*arházi f*stömlő rühpatkány barátod van..ő kajak megvan sértődve ha Te csinálsz valamit,de ellenben Te meg nézd el,meg higyj neki h nem csal meg,meg hasonló...Szerintem hagyd a pibe és keress valaki más aki tényleg szeret nem hazudik Neked;:)

Bocsi ha az elején túl nyers vagy agresszív voltma:$:/

2010. aug. 21. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt a barátnöm. mármit neki mindent lehetett nekem meg semmit.
2010. aug. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem tudod te hogy mi az igazság, csak fáj vele szembenézni :(
2010. aug. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nagyon úgy néz ki hogy megcsal és csúnyán átvág!

Tudja hogy te mindent megbocsájtasz neki és ezzel szépen vissza is él, azt is tudja hogy akármit hazudik te bekajálod a szövegét...

Úgy megvezet hogy öröm nézni.

A tulajdonának tekint, de nem nőnek, nem tisztel.

Ő azt csinálhat amit akar, te meg úgyis alárendeltként engedelmeskedsz.

Neki ez tökéletes, kielégíti az összes vágyát ( rajtad és másokon ), megkap mindent amit akar.

Ezt éveken át lehet játszani, hidd el, tapasztalat.

De egy kapcsolat nem lehet egyoldalú, ez neked nem jó és már rég elveszítetted a bizalmadat.

Igenis legyen igényed arra hogy olyan barátod legyen aki nem ver át és nem vesz hülyére, akiben megbízhatsz.

A legjobb amit tehetsz - bár ez lesz a legfájdalmasabb is - az hogy azonnal szakítasz vele és még ha fel is keres és elkezdené a magyarázkodásait és a vetítését meg se hallgasd, csak jobban fájna...

De előtte még jól olvass be neki, ne kíméld, hadd lássa hogy van benned tartás!!!!!!

Jobb ha ettől a gyerektől megszabadulsz, hidd el, lesz jobb is, sőt, ennél csak jobbat kaphatsz!

Én is ebben a cipőben jártam, 4 éven át amíg be nem láttam hogy ő csak egy zsákutca...Folyton megcsalt, ( 5-ről tudok de ki tudja még sutyiban hány volt meg ) én meg magamban kerestem a hibát hogy mit rontottam el. Ő elment bulizni, én meg másnap hallgathattam a kitalált sztorijait hogy az nem úgy volt...Bekajáltam aztán magam büntettem azzal hogy elviseltem a megalázásait.

Hidd el, nem éri meg!

18 éves vagy, túl fiatal ahhoz hogy egy ilyen görényre pocsékold az időd és energiád!

2010. aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"A fiu pedig azt válaszolta, hogy csak neked szabad az én barátnőmet taperolni és én a tiedet nem fogdoshatom? "


Fúúú! Micsoda drámai fordulat. :D Én azért annak a gyereknek sem hinném el minden szavát, már csak azért sem, mert a barátnőjén keresztül hallotta a dolgokat...


Hogy váltatok el? A barátod próbálta bűnbánóan kimagyarázni magát, vagy pedig dacosan ellenállt a vádaknak? Ha utóbbi, akkor a pasid mond igazat.

2010. aug. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ma beolvastam neki.. mivel keresett.."olynokat mondott de hogy azt hiszel amit akarsz én akkor is csak téged szeretlek mert nekem te vagy a legszebb és a legjobb"

De ugy döntöttem, hogy ez ismét csak 1 magyarázkodásnak minősítem amit művel.. elküldtem a pi*csába, mondtam, hogy nyugodtan mehet a másik kölyökhöz, és osztozkodhatnak a csajon én le*sza*rom.

Letörültem a skypomrol.. töröltem a közös iwiwünket, és elmentem standra 5 baránőmmel, most jöttem haza. És remélem hogy holnap eljutok a boltig is, ahol veszek 1 uj kártyát, hogy ne tudjon elérni. A barátnőimet is hivgassa, hogy besz. akar velem. SZERINTETEK????

2010. aug. 21. 20:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megcsal. Egyértelmű. Sajnálom, de lépj ki, amíg nem késő.
2010. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
már hála égnek megtette kedves elöttem lévő:)..szerintem jól csinálod,légy határozott és csak így tovább vele szemben;):)..Büszke vagyok Rád:):D
2010. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én a te helyedben ennyi idősen az ugyanilyen barátommal nem szakítottam és azóta minden kapcs-mban féltékeny vagyok és senkiben nem tudok bízni, mert ráadásul nekem ő volt az első aki megalapozta a többit...
2010. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!