Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás, többször is meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás, többször is meg fog vagy nem?

Figyelt kérdés

Úgy kezdödött a dolog hogy elment nélkülem disco ba, úgy hogy nem mondta ell csak 2nap múlva. Mikor elmondta én otthagytam de nem ezért, hanem inkább nekem össze jöttek a dolgok és megtörtént.El szaladt de kb 1óra mulva vissza jött és meg beszéltük hogy ez nekem se jó meg neki se kibékültünk. De meg kérdeztem hogy ha valaha is meg csalt azt most mondja ell mert most nem fog érdekelni csak tudjak róla, és ö azt mondta hogy soha és ezzel le zártük a vitátt.rá egy napra ki derült hogy a disco ba meg csalt 2srácal is ( csak csók volt ) azt mondja hogy be volt rugva ( ez nem mentség nállam )de mikor elmondtam nekki hogy tudom hogy meg csalt akkor én nem voltam mérges meg semmi és meg bocsájtottam nekki rögtön.

Anyit kértem tölle hogy nélkülem nincs buli semilyen buli.

szerintetek ha 1x meg csalt még egyszer meg fog?


2011. okt. 18. 23:41
1 2 3
 1/27 Defender Archangel ***** válasza:
10%
Nem fog, csak ne legyél vele szigorú mindenki hibázhat :) Bízz benne!
2011. okt. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 seesee ***** válasza:
100%
Aki egyszer megcsalja a párját, az a statisztikák szerint újra megteszi, ha lehetősége adódik rá. Fiatalok vagytok.. keress új kapcsolatot szerintem.
2011. okt. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%
50% az esély, vagy igen, vagy nem. Ez az "aki egyszer megcsalt, az másodszor is meg fog" egy baromság, pl. velem se működik. Bízz benne, aztán meglátod.
2011. okt. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 greeen ***** válasza:
100%
hát nagyobb az esély arra hogy megcsal,minthogy behódol végleg:)
2011. okt. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Hát most a bizalom az nem valami sokk van de szeretem.

Szigorú nem voltam velle soha, azért irtam nekki hogy no buli mert úgy érzem ha ennyit nem tudd teljesiteni akkor nincs miröl beszélni.

2011. okt. 18. 23:57
 6/27 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ha még fiatalok, akkor azért elég nagy az esély rá, hogy egy ilyen lány újra meg fog csalni. És sose lehetsz biztos benne, hogy nem tette meg, hiszen elsőre is hazudott..
2011. okt. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

én:22 ö:19

( azért is lenne fontos mert ha minden igaz akkor 1hónapra külföldre megyek ki képzésre "katona vok" )

De ha akkor se fogok benne 100%-ig meg bizni akkor mielött ki megyek mogmondom nekki hogy vége.

Azota egyfojtába irogat sms-t és hogy soha többé nem csinálja meg majd.

2011. okt. 19. 00:07
 8/27 seesee ***** válasza:
100%
Megtiltottad neki, hogy bulizni menjen? És ez szted így rendben van? Ne haragudj, de egy kapcsolat nem egymás leláncolásából áll. Szerintem régen rossz, ha egy kapcsolatban meg kell tiltani valakinek valamit.. Másrészről meg nem is lehet, mert nem tulajdona egyik ember a másiknak.
2011. okt. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagy az esély, hogy újból tesz hasonlót, de kivételek lehetnek.

Adj neki még egy esélyt, többet ne, akkor már tényleg nem érdemes.

2011. okt. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

seesee. te elmernéd engedni úgy hogy most ment ell elöször nélkülem és rögtön megcsalt.

Én nem tiltottam meg nekki, meg kértem hogy nélkülem ne mennyen bulizni ( Szerintem ez nem oylan nagy kérés )

2011. okt. 19. 00:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!