Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet valamit?

Figyelt kérdés
Találkozgattunk egy sráccal, de lezárult azzal, hogy ő nem érez akkora szikrát. Most viszont folyamatosan kettőnkre célozgat, szerelmes számokat küld, ajándékokat venne... Változhattak az érzései?

2021. ápr. 9. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal. Kérdés viszont az, hogy mennyi idő telt el a "Pálfordulástól" és Te hogy érzel most iránta?
2021. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Lassan három hónap. Kapcsolatban vagyunk napi szinten és szinte folyamatosan érzem rajta a bizonytalanságot, de az utóbbi 2-3 hétben “durvult” el jobban. Néha azt hiszem, hogy csak játszik.

Lenne esélye nálam, mert én előtte is komolyan terveztem vele, de úgy érzem, hogy szavait neki kellene tettekre váltani.

2021. ápr. 9. 21:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen, szeret téged. Adj neki még egy esélyt (ha kedveled őt), valszeg rájött, hogy mégis veled lenne az igazi együtt lenni.
2021. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ügy.. a bizonytalanság ne éppen pozitív, de nem lehet, hogy csak megerősítésre vár tőled? Arra nézve, hogy közeledhet irányodba, mert még van esélye nálad.

Mi lenne, ha adnál neki 1-1 "zöld jelzést", azaz lehetőséget, hogy közeledhet? Olyan szituáció pl, amikor segítséget kérsz tőle valamiben. Egyből kiderül, hogy a szavak csak szavak, vagy tettekre is képes érted.

Nyilván 3, max 4 ilyen lehetőség alatt kiderül, mennyire vagy fontos neki.

1-es voltam.

2021. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen
2021. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményeket. :) Az utóbbi időben voltak olyan utalások, amikből arra gondoltam, hogy kérdezne legszívesebben, csak nem mer. Viszont mikor konkrét érzelmek kerülnek szóba, akkor “menekül” a téma elől.
2021. ápr. 9. 21:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem a szavak, hanem a tettek mezejére kell lépni, ahogy előttem írták!
2021. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha menekül az érzelmi témák elől, az egyértelműen azt jelzi, hogy komolytalan kalandba, vagyis szex kapcsolatban benne van. Tehát csak dugni akar megtartani, minden kötöttségek nélkül. Rajtad áll, bele mész e vagy sem. Nagyot fogsz koppanni mikor lefektet és csak ezért fogtok továbbiakban találkozni.
2021. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szex nem volt még, az igény meglenne mindkettőnk részéről, de ő azt állítja, hogy nem akar kihasználni.

2021. ápr. 9. 21:58
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Duma. Az meg, hogy zenéket küld, annyira közhelyes, csak nálad pont bejön... A hirtelen semmiből nem lesz szerelmes, ha akkor így váltatok el. Kiesett valami csaj a képből.
2021. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!