Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet és mi járhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet és mi járhat a fejében? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Munkaügyön keresztül elindultam egy pénzügyi szakra, ahol megismertem egy 30 éves nőt, akinek van egy 3 éves gyermeke. Egy hónap beszélgetés után összejöttünk. A szüleivel él. Ahogy telt az idő, egyre jobban megismertem őt és a múltját, és sok problémánk volt. Az igazi probléma február végefele jött.


A volt párja, akivel 4 évig volt együtt és akitől van a gyermeke, ráírt. Eleinte kamu fiókon keresztül beszélgettek, majd áttért az eredeti fiókjába. (A férfi alkoholista, aluliskolázott, alacsony színvonalú és tahó, és elméletileg pont ez tetszett meg benne neki, hogy egyszerű. Elmesélte, hogy józan állapotában "normális", de amikor ittasan ment haza, a nyakánál fogva nyomta fel a falra, bántalmazta és eltörte a kisujját, mert egy férfi péniszére nézett, aki épp vizelt. Rengetegszer hívták ki rájuk a rendőrséget, és elméletileg börtönbe zárták volna a férfit, csak meghalt az idős bácsi, aki albérletet biztosított nekik. Egy agresszív állat a férfi. Sokszor töltött éjszakákat az utcán a gyermekével, mert ittasan ment haza és megvárta, míg elalszik. 4 év alatt körülbelül tízszer költözött a férfihoz és az anyjáékhoz vissza. Az anyja is mindvégig könyörgött a lányának, hogy hagyja ott, mert veszélyben van és nincs keresnivalója mellette, de magasról szarta és nekem is mondta már, hogy ő önfejű és azt csinál, amit akar.) 1-2 hét után, miközben már bőven együtt voltak, dobott az utolsó pillanatban úgy, hogy esélyt sem adott semmire és egy kamu indokkal. Nem sok idő telt el, nőnapon a nő a gyermekét elvitte játszóházba, és a férfinak oda kellett volna mennie, de telefonálás után 1 órába telt neki, és részeg volt. A nő elsírta magát, és elméletileg miattam vesztek össze, és hogy átverte, mert nem szabadott volna innia többet. Félve sietett haza, mert előtörtek a rossz emlékei, hogy bántotta. Gondoltam, hogy megtanulta a leckét végleg és összejöttem vele újra, mert akarta és bíztam benne, hogy észheztért. Egy hétig minden jó volt, majd kezdett egyre bunkóbb lenni. Vasárnap pedig felhívta a férfi, és pofátlan módon elkezdett előttem beszélgetni vele. Következő nap mikor hazamentem, bejelölte ismerősnek és pár szép szó után megint ott tartunk, ahol a part szakad. Az ivását azzal magyarázta, hogy miattam ivott... Ma a semmin felháborodott és mondta kamu indokkal, hogy legyen vége.


Mindvégig rám vetítette ki, hogy én vagyok gerinctelen féreg és vagyok szerelmes másba. Holott magát vetítette ki rám. Én sok lányismerősömmel megszakítottam a kapcsolatot miatta, ő pedig a hátam mögött csinálta ezt azzal a féreggel. Mindig hozzám dobta, hogy 4 év szép emlék és ő a gyermek vérszerinti apja, nem érthetem meg. Viszont körbe kérdeztem pár embertől, hogy ők mit tennének és leszarnák az ilyen mocskos férget, ő pedig azt hiszi, hogy a szarból várt építhet. Hogy csak látni szeretné a lányát... hiába mondtam neki, hogy ne adjon lehetőséget neki, hogy beszéljen vele, mert pár szép szó és ugrik vissza, mert naiv. Mellettem jobb jövő várhatta volna, és ellentétben a férfival szemben, én nem kezeltem volna tárgyként. De őt ez sem zavarta. Alapjába véve okos nő, de túl naiv és önfejű. Sokadjára sem hallgat az anyjára, az utóbbi esetnél pedig rám sem, de végül nekünk lett igazunk. Most is újra játszódik az egész és mit sem tanulva a hibájából, újra hisz benne.


Végül pedig egy érdekes beszélgetés rész:

„Csak adig csinalja ne haragudj mig meg nem verem miattad nem csinaltam edig semit" Erre válasza: "Verjed, felőlem..."


A kérdésem az, amit fent leírtam.



2020. ápr. 2. 20:24
 1/4 A kérdező kommentje:

Bár még hozzácsatolnék pár kérdést:

Miért dobja el a jobb jövőt és hiszi, hogy vele jobb lehet minden? Hogy lehetne észhez téríteni?

2020. ápr. 2. 20:26
 2/4 Hellmano ***** válasza:
100%
Azért azt az okos kijelentést nem írnám bár te ismered ez a tipikus esete, mikor nyitott szájjal futkozik a fszerdőben és állandóan arra eszmél, hogy a szájában van a bré, de ő megy elébe nyitott szájjal. A jó kérdés neked , minek ilyen nő, akinek gyereke is van meg ott egy állandó volt férj, akitől képtelen elszakadni. Az az iszákos állat egyszer úgy bepipál, hogy letarol mindhármotokat késsel...
2020. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez eléggé zavaros katyvasz amit itt össze hordtál.... Kb az elején érthető még a story...


Szóval van egy idióta picha aki hol az egyik faxon lóg, hol a másikon . Annak függvényében hogy a férj milyen állapotban van.


Dikk má more! Hagyd a sunába ezt a cshájét! Hát hogy a devla vigyen el!

2020. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyes nőket olyan nehéz meg érteni??!!

Keres mást, jobban jársz. Bocsi.

Sokaknak kell a rossz, talán élvezik ha ütik, meg alázzák őket. Ennyi...

2020. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!