Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engednétek a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek a barátnőtöket kettesben találkozni a fiú barátaival?

Figyelt kérdés

Gyerekkoruk óta ismerik egymást, ritkán találkoznak (van hogy hónapokig egyáltalan nem). Ő csak egy a sok közül. Nem egymáshoz mennek át csak a városba futnak össze vagy amikor még lehetett beültek valahova. Rengeteg fiú barátja van, akikkel bulizni is szokott és volt már rá példa, hogy kicsit berugott velük, nem érti meg, hogy ez nekem miért esik rosszul. Hívott engem is, hogy ismerjem meg őket, de rohadtul nem érdekelnek a hülye haverjai akiknek teszi magát. Én sem barátkozom szingli lányokkal, akkor ő miért teszi. Volt már rá példa, hogy rányomultak és nem tudja ezt kezelni (nem csalt meg soha). Szakítással fenyeget amiért nem engedem, hogy találkozzon a fiú barátaival. Jogosan teszem?

23/F (barátnőm 20)



2021. ápr. 10. 17:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%

Nem passzoltok össze. Nem fog megváltozni, vagy megérteni hogy ez téged miért zavar.

Jobb ha olyat keresel aki csak téged akar.

2021. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%
Teljesen megértelek, hogy emiatt egyenlőtlennek érzed a kapcsolatot. Neki ez így oké, neked nem. Ha szeret, meg kéne értenie
2021. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Az az apróság elkerülte a figyelmem, hogy neked miért is esik ez rosszul? Megismételnéd?
2021. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mert már többször előfordult, hogy valaki rányomult és zavar, hogy hülyegyerekek nyomulgatnak a csajomra amikor ő éppen ittas állapotban van. És nem tudja a helyembe képzelni magát. Csomószor mondtam neki, hogy képzelje el, hogy én bulizgatok csajokkal, de erre azt mondja mindig, hogy megbízik bennem és nem zavarná, de szívesen jönne is velem. Holott szinte biztos vagyok benne, hogy ő is féltékeny lenne fordított esetben
2021. ápr. 10. 17:38
 5/21 anonim ***** válasza:
18%
Hát ez már szerintem gáz hogy ennyi fiú "baráttal" jár el bulizgatni.. A többi része nem lenne baj, de ez gyanúra ad okot...
2021. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Csak nem gondolod, hogy azokat a barátait, akiket gyerek kora óta ismer, majd az aktuális pasija miatt ignorálni fogja? Neked hogy esne, ha lenne egy baráti köröd a barátnőd meg gyerekes féltékenységből nem engedné, hogy velük találkozz, csak mert lányok?

Aztán majd szakítotok és ha a következő barátja meg macskaallergiás lesz akkor tegye ki miatta a macskáját, vagy hogy kéne ezt elképzelni? :D

2021. ápr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Várj... Rányomul egy csomó csávó és mindegyiket visszautasítja, ráadásul részegen?

Ember, ez a lány szeret téged :)

Az én (volt) csajomra is nyomultak - engem nem zavart, mivel egyikkel sem történt semmi.

2021. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj kérdező, ha néha napján egy kicsit találkozik a fiú barátaival (akikkel írtad, hogy gyerekkoruk óta ismerik egymást) szerintem abba még nincs semmi.
2021. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Egyrészt senkinek nincs joga megszabni párkapcsolatban, hogy kivel találkozhat a másik, amíg nem lép át semmilyen határokat. A barátnőd nem lép át határokat, ittasan is visszautasítja a közeledést, te mégis korlátozni akarod. Nem csoda, hogy szakítani akar.

Amúgy meg ha ennyire zavar, miért nem mész vele? Tudom, nem vagy kíváncsi a hülye haverjaira, de ez a te bajod, akkor utólag ne puffogj. Ha ott lennél vele, 1 mondattal letudnád pattintani a gyereket úgy, hogy soha többé ne nyomuljon rá, csak kicsit férfinak kéne lenned és nem egy hisztis kislánynak.


Mondom ezt nőként, úgy, hogy párom is nyugodtan találkozhat bárkivel, mert bízom benne és nem akarom ketrecbe zárni, ahogy ő sem engem.

22L

2021. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A magadfajtákból szoktak jó kis bántalmazók születni. Aki azt hiszi, hogy joga van a másikat korlátozni a szabadságában.

A csajnak úgy tűnik egészséges önértékelése van, neked meg nincs. Az eléggé gáz már eleve, hogy lehülyézed a haverjait és derogál neked összeismerkedni velük. De hogy még le is tiltsd őket, ez a bántalmazó kapcsolat egyik legelső jele, hogy a bántalmazó le akarja faragni a másik emberi kapcsolatait. Az a te saját szegénységi bizonyítványod, hogy nem akarsz összehaverkodni a párod haverjaival, de hogy még a Te önértékelési problémáid miatt ő is vakarja le őket...?! Azért gyakorolhatnál már egy minimális önkritikát, hogy mit vársz el! A hiba sajnos a fejedben van, menj pszichológushoz, mert ezzel a beteges hozzáállással nemcsak a saját életed teszed tönkre, de egy normális párkapcsolatod se lesz.

2021. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!