Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engednétek a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek a barátnőtöket kettesben találkozni a fiú barátaival?

Figyelt kérdés

Gyerekkoruk óta ismerik egymást, ritkán találkoznak (van hogy hónapokig egyáltalan nem). Ő csak egy a sok közül. Nem egymáshoz mennek át csak a városba futnak össze vagy amikor még lehetett beültek valahova. Rengeteg fiú barátja van, akikkel bulizni is szokott és volt már rá példa, hogy kicsit berugott velük, nem érti meg, hogy ez nekem miért esik rosszul. Hívott engem is, hogy ismerjem meg őket, de rohadtul nem érdekelnek a hülye haverjai akiknek teszi magát. Én sem barátkozom szingli lányokkal, akkor ő miért teszi. Volt már rá példa, hogy rányomultak és nem tudja ezt kezelni (nem csalt meg soha). Szakítással fenyeget amiért nem engedem, hogy találkozzon a fiú barátaival. Jogosan teszem?

23/F (barátnőm 20)



2021. ápr. 10. 17:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. ápr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem amúgy nem, dehogy
2021. ápr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 dizelesgozgep ***** válasza:
100%

Hát... ezt a kapcsolat elején kellett volna tisztázni....

Egyébként ha nem csalt ne bomolj. De ha nem bírod úgy is rámegy a kapcsolat.


Nálam egyébként Fordítva van. férfiként van sok lány barátom. Egyikkel sem volt soha semmi és nem is lesz. Azonnal kiadnám az útját annak a csajnak aki választás elé állít. Ha tényleg a barátaidról van szó nem kérdés a választás


27/F

2021. ápr. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

Nincs olyan, hogy "megengeded".


Nekem egyszer mondhatná azt férfi, hogy "nem engedlek" el ide vagy oda, esetleg a gyerekkori barátaimmal, azonnal repülne.

2021. ápr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
30%
Azt mondta neked ha nem találkozhat velük akkor szakít veled. Nem látod hogy őket jobban szereti mint téged? Én már ezután a mondat után dobtam volna a csajt.
2021. ápr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Bezárnám a kutyaketrecbe.


-.-

2021. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
#16 én is, az ilyet oda kell zárni!!!!!!
2021. ápr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
19%
Miért nem lehet csak egyetlen férfi az életedben, aki a párod??! Minek más pasi is? Nekem is csak a barátom van, bőven elég, mindent megtudok vele beszélni, senki más nem kell. Ugyanolyan a humorunk, érdeklődési körünk... Nem is értem.. 😁 Ez most nem neked ment kérdező, csak kérdeztem úgy random..
2021. ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
92%
#18: A csajnak egyetlen Férfi van az életében, a párja! Plusz vannak barátai és haverjai. Az ember társas lény. Ha Te nem vagy az, ezt lehet kezelni pszichoterápiával meg ilyenekkel, mert az se normális, ha valakinek az összes szociális kapcsolata egy személyre korlátozódik.
2021. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
96%

#18 Párommal 3 éve vagyok együtt. 22 éves vagyok.

Azért nem csak ő a barátom, mert előtte is éltem 19 évet és iskolában / munkahelyen is barátkoztam, ugyanis szociális lény vagyok, ahogy az emberek többsége is.


Az, hogy neked nincs igényed barátokra, ami szerintem baromi káros és egészségtelen, mert ha majd pároddal szétmentek egyedül maradsz, plusz ezekszerint párodon kívül semmi életed nincs, attól még ne kérd számon azokat, akiknek vannak barátai.


Repülne is azonnal, ha elkezdene ilyen dumákat tolni, hogy ne találkozzak a 8-10 éve ismert barátaimmal, mert minek nekem több férfi, itt van ő. Korlátozó, papucs-nevelő jellemre utal ez, abból pedig köszönöm nem kérek.

9-es válaszoló voltam.

2021. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!