Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani szeretnék a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani szeretnék a barátnőmmel, de nem megy. Hogy hidaljam ezt át?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kavarog ez a gondolat a fejemben, hogy jobb lenne nélküle. Új munkahelyem lett és nagyon sok mindenre kell figyelnem és úgy érzem nem tudom megadni neki azt a figyelmet és időt, amit megérdemelne és emiatt folyamatosan vitatkozunk apró dolgokon. Az utóbbi két hétben pedig már olyan szinten ki voltam emiatt készülve, hogy voltak napok, amikor a hányinger kerülgetett. Ezek mellett azt is érzem, hogy túl fiatal vagyok még ahhoz, hogy "elköteleződjek" és ennyi pluszt beletegyek a kapcsolatba, hogy működjön. Tegnap úgy mentem át hozzá este, hogy szakítok vele és teljesen megvoltam győződve róla, hogy mennyi fog, de amint megláttam mosolyogni, amikor megérkeztem rögtön inába szállt a bátorságom. Nincsen vele semmi baj, szeretem és fontos nekem, de úgy érzem, jobb lenne nélküle nekem és vice-versa. Nem szakítottam még soha senkivel így nagyon nehéz nekem ez. Nem akarom megbántani, de tudom, hogy a szakítás lenne a megoldás. Belülről már felőröl és a dolog engem.


24/F és 23/N



2021. ápr. 12. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dönteni kell, nincs mese. De ha szakítasz vele, akkor tényleg engedd el, mert onnantól kezdve biztosan fájdalmas lesz. Ez a "félig együtt vagyunk, félig nem" a lehető legrosszabb dolog, amit tehetsz.
2021. ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, de annyira rossz lenne elképzelni nélküle az életemet, viszont tudom, hogy ez nekem most nem fér bele, a karrieremre szeretnék koncentrálni. Ha pár évvel később találkoztunk volna... és ezt hogy tudnám neki elmondani? Menjek át hozzá és nyíltan rögtön mondjam meg, hogy szakítanunk kell?
2021. ápr. 12. 09:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Menjek át hozzá és nyíltan rögtön mondjam meg, hogy szakítanunk kell?"

Ha szakítani akarsz vele, akkor igen. Nem kell kerülgetni a forró kását, legyél őszinte és egyenes. De ezután valószínűleg találni fog valaki mást és boldog lesz vele. El tudod ezt fogadni?

2021. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Muszáj leszek, hiszen akkor neki is jobb lesz és én jót akarok neki!
2021. ápr. 12. 10:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert!
2021. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Esetleg valami tipp, hogy minél fájdalom mentesebben és gyorsabban túl legyünk rajta?
2021. ápr. 12. 12:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát...szerintem ez mindenhogy fájdalmas lesz, főleg neki. :( De legalább őszinte leszel vele..

Ha minél tovább húzod, annál nehezebb lesz.

2021. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Joskagaming válasza:
0%
Szerintem mond meg neki, hogy mostanában sok dolgod van, és úgy érzed, nem tudod megadni neki azt, amit érdemel. Ha el tudja ezt fogadni, akkor idáig jó, és ezután megkérdezhetnéd, hogy mit szólna egy szünethez, mond meg neki, hogy egyszerűen most nincs rá időd, de nem azért mert nem szereted. És miután úgy gondolod, hogy már viszonylag több időd van, akkor fojtathatjátok ott ahol abbahagytátok. Nem kel feltétlen szakíts, csak ha szerinted ez a jó megoldás.
2021. ápr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A szünetet MOST felejtsd el! Vagy szakíts, vagy ne, de ne bohóckodj és ringasd hamis álmokba mindkettőtöket.


Az egyik exem is szünetet kért, hónapokig! vártam rá, és mikor megtudtam ismerősöktől, hogy ő amúgy már rég továbblépett és éli az életét (nem volt csaja), mit ne mondjak, rettentően "boldog" voltam.

Feleslegesen vártam rá, mert gyáva volt normálisan szakítani, inkább választott egy félmegoldást, és utána elfelejtette közölni, hogy ja, amúgy nem jövök már össze veled.


32n


A sima szakítás is fájdalmas, persze, de ez a szünet-dolog - esélyt nem hagysz a másiknak, hogy normálisan továbblépjen.

2021. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Én is hülyeségnek tartom a szünetet, de hogyha a párod szünetet kér, ott azért nyilvánvaló, hogy ennek a kapcsolatnak reszeltek.
2021. ápr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!