Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítanom kéne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítanom kéne a barátnőmmel mert hullik a haja?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt, nagyjából 2 hónapja kezdett el kihullani a szép sűrű haja, mindenféle orvosnál járt, de nem találtak nála bajt. Azóta is folytatódik, teljesen magába fordult, senki nem tud vele mit kezdeni. Folyton csak zokog, nem akar menni sehova, az egyetemre sem akar bejárni ami most kezdődött neki... Sajnos nem vagyunk olyan anyagi helyzetben hogy 10.000 ft-ot fizessünk hetente egy pszichológusnak.Próbáltunk minden csodaszert de semmi..

Ez a folytonos depresszió és szenvedés már rám is kihatással van, én segíteni szerettem volna neki, de nem tudok hogy. És úgy látom hogy ez az időszak sosem ér véget.



2020. szept. 14. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy érzed.
2020. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
99%
Ha tényleg szereted akkor jóban-rosszban vele vagy, támogatod, kitartasz mellette a bajban is. Ha nem szereted csak "egy csini csaj a sok kapcsolat közül" akkor olajra lépnek a pasik/csajok - ami mondjuk privát véleményem szerint elég hitvány dolog (a másikat a bajban magára hagyni).
2020. szept. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Állítólag a piercingnek (pl köldök) van ilyen káros hatása hogy valaki szervezete így reagál rá. Ne kérdezzétek hogy van köze a piercingnek a hajhoz, leírtam egy tézist. Nekem nincs piercingem és csak annyira ritkul a hajam férfiként amennyire másnak ebben a korban
2020. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Lyukas fog
2020. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Tisztâzzuk...akkor most a haja zavar vagy az, hogy feladta + lehúz?
2020. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
figyelj, nem tudom mennyi idősek vagytok, de minden ember életében van hullámvölgy, ami akár évekig is tarthat. Egy ember ugye él 70-90 éves koráig jó esetben, és ebben van több mélypont, biztos neked is volt iylen időszakod születésedtől kezdve mostanáig, talán nem is egy. Az iylen krízisekben fejlődik a személyiség. Na most ha házasség lenne és ygerek, akkor nyilván az ember kitart a másik mellett, de az sem minden esetben, pl. ha beteg gyerek születik a családba, minden második férfi lelép, persze nem azt mondja hogy nem bírja a beteg gyerekkel járó stresszt hanem azt hogy az asszonnyal van a baj. Te tudod mennyit bírsz, meg hogy igazáéból mi zavar, az hogy kopaszodik és csúnya lesz a barátnőd vagy az hogy emiatt most maga alatt van. Legyél nagyon őszinte magadnak ne hazudj, a férfiaknak a vizualitás nagyon fontos, épp ezért van sok válás és fiatal pipi után futkorászás ha a nő 35-40 lesz, mert az öreg nőket sem bírják már elviselni a pasik, nemhogy még aki kopaszodik vagy egyéb baja van. Tulajdonképpen mindkettő betegség, szóval ha még nem fogadtál neki örök hűséget szegénységben gazdagságban egészségben betegségben, akkor akár el is mehetsz. Ha meg tényleg szereted, akkor már úgy is veheted hogy ez az eskü el is kezdődött a kapcsolatotokkal és itt az ideje hogy bizonyíts.....
2020. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez lehet rossz fog, stressz, akár hormonális eredetű is. Mindenképp kitartanék mellette és mindenféle orvoshoz elhurcolnám.
2020. szept. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezért ne hagyd el. Tudod jóban, rosszban nem csak a házasságra vonatkozik.


Viszont anyukámnál 2 éve ugyanez volt, és kiderült, hogy gluténérzékeny.

2020. szept. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%

A körzeti pszichológus sem ördögtől való. Az ingyen van.

És tovább menni, orvostól orvosig, amíg ki nem derül, hogy mi az oka.

2020. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Két hónap ember, csak két hónapja van baja a csajodnak, nem 3-4 éve és te már ennyit se bírsz ki, máris megforudlt a szakítás a fejedben. Mit gondolsz, ha szülni fog nem fog megváltozni, nem lesznek hormonális gondjai, hajhullása, szülés utáni depi stb. vagy ha balesetet szenved, mellrákos lesz stb. Az életben bármi előfordulhat. Nagyon nem lehet rád számítani...Amúgy nálunk is ez volt, házasság és szülés után kiderült hogy van egy csontelváltozásom és kijöttek a panaszok meg egyéb bajom is lett. A férjem rosszul viselte, csak magára gondolt hogy neki miylen rossz hogy oda a takaros fitt feleség pedig még csak most házasodott, még ki se tudott használni eléggé. Szégyelljétek magatok e,berek, akik ilyenek. Együtt vagyunk még, mert meggyógyultam, de az eredmény részemről már nulla szerelem. Ugyan hogy bízhatnék már meg benne, hogy öregkoromra ha beteg leszek majd kiáll mellettem? Pedig elvileg többek között ezért is választ életreszóló társat a másik. Amit megtettem hogy pénzügyileg különtettem magunkat. legalább egy gondozót tudjak fizetni ha mára férjem dobni fog mert nem vagyok neki jó parti. Dobjad a nőt, talán lesz neki egy jobb pasija, nem oylan gyáva, önző, felszínes alak, akinek csak akkor jó a másik, ha szép, fiatal, vonzó, egészséges stb.
2020. szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!