Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom instap*csákat lájkol minden nap,mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt,és ezt leszámítva boldog a kapcsolatunk,törődik velem,elhalmoz szeretettel,a szexuális életünk is nagyon jó.Viszont instán egy csomó csajt követ,akik félmeztelen vagy egyszerűen szexi képeket töltenek fel,és ezeket mind lájkolja is.Nekem ez teljesen hazavágja az önbizalmamat,azt reméltem,hogy legalább a kapcsolat elején értem lesz oda a párom,pláne,hogy jó alakú,szép lánynak tartanak sokan (nem egoizmusból mondom,hanem ilyen visszajelzéseket kapok).Valószínűleg azért is zavar ennyire,mert az előző párkapcsolatomban folyton másokhoz voltam hasonlítva,azt reméltem,a következő páromnak én leszek a tökéletes nő.Nem merem elmondani neki,hogy zavar ez,mert tudom,hogy nincs idegesítőbb egy hisztis,kontrolláló barátnőnél,ha fel is fogná,hogy mi bánt,max titokban csorgatná a nyálát az instalányokra.Viszont így úgy érzem magam,mint egy kutya,akibe belerúgtak,indulatokat és keserűséget vált ki belőlem,akárhányszor eszembe jut,hogy talán most is másokat nézeget...

Mit tehetnék? Köszönöm a normális válaszokat.



2021. ápr. 14. 14:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Mint a mellékelt ábra mutatja, sokra mész a problémakerülő magatartással.
2021. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem max egyszer megmondhatod neki, hogy zavar, vszeg azt mondja majd, hogy de ez csak egy lajk, meg nem is ugy erti, meg ne haragudj, hogy megbantott, de nagy a valoszinusege, hogy kicsit visszafogottabban, de tovabbra is csinalni fogja. Ha sokat b..as...ogatod, titkos profillal.

En nem rugoznek ezen a helyedben, mert kicsi az eselye, hogy elered, amit akarsz. (Amugy engem is zavarna, de akkor is igy van, majd rajossz te is.)


Inkabb az onbizalmadon dolgozz, mert azert az is tulzas, hogy emiatt ugy erzed magad, mint "egy kutya, akibe belerugtak"...

2021. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Sunshinedoll ***** válasza:
84%

Nem lehet kikeürlni egy konfliktust, mert félsz, hogy hisztisp-csának tart. Akkor annak tart, és akkor meg is kaptad a választ: megközelíted egy dologgal, ami zavar, és ő, ahelyett, hogy válaszolna vagy átgondolná, inkább visszavetíti rád a problémát és manipulál.

Szóval nyugodtan mondd el neki, hogy erre miért van szüksége, és hogy téged ez zavar. A reakciója sokat fog róla elmondani.

2021. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem látod a fától az erdőt. A fő gond a Te önértékelésed, önbizalomhiányod, ezen pedig külső körülmények nem tudnak változtatni. Te tudnál csak, önismerettel, pszichoterápián. Minden egyéb külső körülmény már ennek a következménye. Nevezetesen hogy milyen pasikkal jössz össze. Az egyik állandóan másokhoz hasonlítgat. A következő meg másokra csorgatja a nyálát. Nem látod az összefüggést? Az ilyenek kellően alacsony önértékelésű lányokkal jönnek össze, mert azok nem fogják elhagyni őket és bármit meg lehet csinálni mellettük és még ők érzik majd rosszul magukat. Magyarul Téged sakkban lehet tartani az önértékelési problémáid miatt, mert hajlamos vagy magadat hibáztatni, korlátozni, csak hogy az ilyen alja embereket se veszítsd el.

Ha ezen hosszú távon változtatni akarsz, akkor csak a pszichoterápia és az ilyen önismereti utak segítenek, mert ezek képesek feltárni a mostani érzéseid gyökereit, az önkorlátozó cselekvéseid gyökereit és képesek helyreállítani a (sosemvolt) önértékelésedet. Nem kell, hogy egész felnőttkorodban gyerekkori fájdalmak és a családi hiedelmek rángassanak dróton tudat alatt, mert most ez történik azzal, hogy magadban kételkedsz és ilyen suttyóknak akarsz megfelelni.

2021. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat,jöhetnek még.Tudom,hogy beszélnem kell vele róla,és fogok is,csak azt nem tudom,hogyan kezdjek hozzá.Mikor nála vagyok,és minden jó,nem tudom,hogyan húzzam elő a semmiből,hogy "nagyon bánt,hogy kurvás lányokat lájkolsz".Igazából azt is tudom,hogy nem fog hisztis p*csaként kezelni,nagyon türelmes velem mindig.Mégis bennem van az ideg,hogy titkon idegesíteni fogom...Az is igaz,hogy az alacsony önbizalmam miatt önsorsrontó a magatartásom,igyekszem is levetkőzni a komplexusaimat,de nehéz.Egyet viszont szeretnék kihangsúlyozni:nem a barátomat próbálom mentegetni,de egyébként tényleg jó ember.Soha nem törődött velem senki ennyit,egy rossz szava sem volt hozzám soha,támogat mindenben,és ott kedveskedik,ahol tud.Ezért is félek felhozni neki ezt a témát,nem szeretném,hogy úgy érezze,ő mindent megtesz értem,de én keresem a hibákat.
2021. ápr. 14. 16:07
 16/26 anonim ***** válasza:
75%
Nézd a jó oldalát. Ilyen barát mellett ellenségre már nincs is szükséged.
2021. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
70%
A következőt csinálnám: modell (még jobb: fehérnemű modell) férfiak képét nézegetném és utána odahívnám magamhoz és megmutatnám neki, tök ártatlan pofával: "Nézd, milyen széles válla van ennek a férfinek. Vajon mit sportol?Jé, ezen a képen meg látszik, hogy milyen izmosak a karjai. Vajon egy héten hányszor edz?"
2021. ápr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
68%

17.


Nekem a barátnőm követ ilyen férfiakat instan, abszolút nem zavar.

2021. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Miért pontoztatok le?
2021. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Összeszedem a bátorságom,holnap beszélek vele.Csak azt nem tudom még,hogyan kommunikáljam le...
2021. ápr. 15. 10:43
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!