Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom instap*csákat lájkol minden nap,mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt,és ezt leszámítva boldog a kapcsolatunk,törődik velem,elhalmoz szeretettel,a szexuális életünk is nagyon jó.Viszont instán egy csomó csajt követ,akik félmeztelen vagy egyszerűen szexi képeket töltenek fel,és ezeket mind lájkolja is.Nekem ez teljesen hazavágja az önbizalmamat,azt reméltem,hogy legalább a kapcsolat elején értem lesz oda a párom,pláne,hogy jó alakú,szép lánynak tartanak sokan (nem egoizmusból mondom,hanem ilyen visszajelzéseket kapok).Valószínűleg azért is zavar ennyire,mert az előző párkapcsolatomban folyton másokhoz voltam hasonlítva,azt reméltem,a következő páromnak én leszek a tökéletes nő.Nem merem elmondani neki,hogy zavar ez,mert tudom,hogy nincs idegesítőbb egy hisztis,kontrolláló barátnőnél,ha fel is fogná,hogy mi bánt,max titokban csorgatná a nyálát az instalányokra.Viszont így úgy érzem magam,mint egy kutya,akibe belerúgtak,indulatokat és keserűséget vált ki belőlem,akárhányszor eszembe jut,hogy talán most is másokat nézeget...

Mit tehetnék? Köszönöm a normális válaszokat.



2021. ápr. 14. 14:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%
Miért nem vele beszeled meg?
2021. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
17%

"azt reméltem,a következő páromnak én leszek a tökéletes nő."

Haha. Kis naiv.

2021. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem tudom. Más nőkre folyatja a nyálát, és nem kommunikáltok... biztos, hogy ez egy felnőtt párkapcsolat?

A fotók egy dolog, de ha egy ennyire alap dolgot nem tudnánk megbeszélni, akkor én nem erőltetném.

2021. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
1-es,valószínűleg azért,mert problémakerülő vagyok.A barátom nagyon beleteszi magát a kapcsolatunkba,félek,hogy hisztis p*csának tartana,ha elkezdenék az instagramon rugózni,mikor minden más szuper.Tudom,hogy vele kéne megbeszélnem,de az előző párkapcsolatomban mindig én voltam a rossz,ha valami rosszul esett,ezért felvettem egy problémakerülő magatartást,amit nem tudok levetkőzni.
2021. ápr. 14. 14:21
 5/26 anonim ***** válasza:
87%

Ugyanebben voltam, mi egy hónapja voltunk "együtt". Csak ő facen is kedvelgetett, szívezgetett. Kértem, hogy ne, mert szerintem én sem likeolgatok más fa.zokat, Ő érdekel, más nem. Jólvan, mondta, hogy mindnél különb vagyok. De hiába szóltam, még utána 3x szóltam, aztán meguntam és kiadtam az útját, azóta 2 instán tolja már ezt. Akart is meg nem is, a végén már ezt mondta. A mai világban sok a lehetőség, mindig van új, szerintük jobb, aztán persze rájönnek, hogy nem így van.. visszasírják majd a jót.


Vigyázz vele, mert először csak likeok, aztán már beszélgetések meg minden is. Szerintem megérdemeljük, hogy ha van valakink csak minket lásson maga előtt. Főleg mint írtad az elején. Akkor még ott a rózsaszín köd, azóta mással ismerkedek és teljesen más a két pasi. Ha nem változtat ezen, szerintem hagyjad, mert csak időpazarlás, nekem legalábbis az volt az "úriember".

2021. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
59%

4.


Ha nem beszeled meg vele,szerinted mit tudsz csinálni?

2021. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%
Azokra a csajokra gondol amikor téged ékel... Ennyi..
2021. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%

Mondtad már neki, hogy téged ez zavar? Azért mert megmondod, ha téged bánt valami miért gondolna hisztisnek? Ez a felnőtt viselkedés, ha zavar valami, szólok. Ha normális a pasi, akkor abbahagyja ezt a lájkolgatást.

Egyébként szerintem ha valaki párkapcsolatban van, gáz más nőkre nyilvánosan csorgatni a nyálunkat. Azt megértem, hogy vannak ismerősei, barátai stb. és lájkolja a képeiket, nem ezzel van baj. De amikor valaki kiteszi a picsáját, a faszi meg rárepül és lávolja, meg követi, na, az nekem sem férne bele.

2021. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
22%

Mi ér többet egy lájk vagy egy törődő kapcsolat?

Tedd a kettőt mérlegre


Persze emberfüggő, ki kit miért lájkol, én legalábbis nem vagyok szívbajos, szoktam lájkolni a lányismerőseimet is kapcsolatban is meg szingliként is, meg engem is lájkolnak, én nem adok ennek nagy jelentőséget. Ha ezen kívül minden oké, én nem gyötörném magam

2021. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
51%

Lemaradt: ha zavar, viszont mindenképp beszéld meg vele, ha normális a srác nem fog emiatt hisztis pnek tartani


9# voltam

2021. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!