Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom instap*csákat lájkol minden nap,mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt,és ezt leszámítva boldog a kapcsolatunk,törődik velem,elhalmoz szeretettel,a szexuális életünk is nagyon jó.Viszont instán egy csomó csajt követ,akik félmeztelen vagy egyszerűen szexi képeket töltenek fel,és ezeket mind lájkolja is.Nekem ez teljesen hazavágja az önbizalmamat,azt reméltem,hogy legalább a kapcsolat elején értem lesz oda a párom,pláne,hogy jó alakú,szép lánynak tartanak sokan (nem egoizmusból mondom,hanem ilyen visszajelzéseket kapok).Valószínűleg azért is zavar ennyire,mert az előző párkapcsolatomban folyton másokhoz voltam hasonlítva,azt reméltem,a következő páromnak én leszek a tökéletes nő.Nem merem elmondani neki,hogy zavar ez,mert tudom,hogy nincs idegesítőbb egy hisztis,kontrolláló barátnőnél,ha fel is fogná,hogy mi bánt,max titokban csorgatná a nyálát az instalányokra.Viszont így úgy érzem magam,mint egy kutya,akibe belerúgtak,indulatokat és keserűséget vált ki belőlem,akárhányszor eszembe jut,hogy talán most is másokat nézeget...

Mit tehetnék? Köszönöm a normális válaszokat.



2021. ápr. 14. 14:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
82%
Ha járnál pszichoterápiára szépen, akkor tudnád. Ez egy belső erő, hogy az ember ki tud állni magáért és nem azon kattog, hogy akkor a másik mit gondol majd róla. Jellemzően az ilyen rossz önértékelésű, nulla önérvényesítési képességgel bíró emberek rendelik mindenben alá magukat tök etikátlan, nulla érzelmi intelligenciával bíró barátocskáiknak. Magadtól nem fogod tudni levetkőzni a "komplexusaidat", vagy van benned annyi ész, hogy segítséget kérj ehhez, vagy rinyálhatsz itt évtizedekig, mert az szinte borítékolt, hogy nem ez lesz a legnagyobb párkapcsolati problémád az életben.
2021. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Szívesen járnék pszichoterápiára,főleg mert évekig egy mérgező kapcsolatban voltam,és érzem magamban a szövődményeit.Erről egyébként nem a barátom tehet,egyetlen hibája a lájkolgatás.Sajnos most semmi pénzem pszichológusra,ezért is írtam ki ezt a kérdést,hogy itt könnyíthessek a lelkemen.
2021. ápr. 15. 11:02
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre a lájkolgatás az egyetlen hibája, de akit a fejletlen önértékelése már egyszer bántalmazó/mérgező párkapcsolatba vitt, az nincs ettől biztonságban amíg nem dolgozza ki magából az ilyeneket előidéző belső okokat.
2021. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Igazad van,én is észrevettem magamban viselkedési mintákat párkapcsolatok terén,amik hosszútávon rosszat tesznek nekem,igyekszem tudatosan leküzdeni őket.Furcsa,de a többi emberi kapcsolatomban nincsenek ilyen problémáim.Egyébkent köszönöm,hogy időt szánsz rám:)
2021. ápr. 15. 11:18
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dolog kettős, mert egyrészt fontos mindenkinek a privát szféra, tehát egymás telefonjában nem kotorászunk, mindenki nézi ami neki tetszik, stb. Plusz a lájkok értéke egyre kevesebb az én szememben, szórjuk össze-vissza mi lányok is mindenre, ha kell, ha nem. A fiúk is ezt teszik, nem gondolom hogy sokat jelent neki. Amíg nem írogat azoknak a lányoknak, illetve nem egy konkrét csajra van ràkattanva, esetleg aki még elérhető is lehetne számára, addig nem aggódnék. Vannak fokozatok ebben is...Ezek a csajok számomra olyanok, mint személyiség/névnélküli modellek a playboy magazinban, semmit nem érnek egy hús-vér nőhöz képest, annyi hogy nagyobb vizuális ingert nyújtanak. Plusz ilyen beállított, szerkesztett képeket akárkiről lehet csinálni, ha profi stáb van mögötted, meg megfelelő utómunka a képeken. Egy intelligens férfi ezt tudja is nagyon jól. Viszont akkor ott a dolog másik része, hogy ha tényleg semmiség a like, akkor miért kell szórogatni akkor is, ha tudom, a másikat zavarja, vagy megalázza? Meg lehet nézni csendben is ezeket a képeket. Ennél a like-komment csöpögésnél már csak egy dolog van lejjebb, amikor fizet valaki úgy onlyfansen esetleg, hogy barátnője van. Borzalom, mit tesz az internet a párkapcsolatokkal, olyan dilemmákat állít elénk, amik nem voltak az emberiség története alatt soha...amúgy ha a párom ezt előttem csinálnà, akkor mélyen beháborodnék és elgondolkodnék a kapcsolaton, ha pedig titokban, az rosszabb is egy fokkal, viszont ha kutakodás árán tudom meg, az az én szegénységi bizonyítványom is. Ha kezedbe adja a telefont valamiért és véletlenül megtudod, az megint más. De én minden esetben beszélnék róla, mert ha ez egy semmiség amin felesleges aggódnod, akkor pont annyira semmiség beszélni róla egyet, legalább nyugodt leszel. Aztán ha a pasi azt mondja, hogy még te vagy a gáz, meg a hisztis, semmibe veszi az érzéseidet, akkor repülne részemről.
2021. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ma megbeszéltem vele a dolgot,szó nélkül törölte a lányokat és megnyugtatott.Jobban érzem magam:)
2021. ápr. 16. 17:28
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!