Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 évesen mért ciki ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen mért ciki ha még nem volt egy párkapcsolatom se? Nagyon nem vágyom rá. (magyarul gondolom későn érő típus vagyok) voltak már rá jelentkezők h valakivel járjak de én nem akartam. Ez baj?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 16:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.

Inkább az ciki, akin 14 évesen már a fél falu átment. Ezt ők is tudják jól, és azért, hogy ezt leplezzék, inkább elkezdik cikinek beállítani a normális csajokat.

Ha 14 évesen még nem volt senkid, akkor sem vagy későn érő.

2010. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
nem baj. nyugi, én is 14 vagyok, és én is későn érő típus vagyok. majd eljön a mi időnk is, ne izgasd magad. és ne foglalkozz azokkal, akik azt mondják, hogy baj lenne.
2010. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Inkább legyél büszke rá! Gondolom lány vagy...Véletlenül nem G.M? :D
2010. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%

Nem baj.

Te is a kevesekhez tartozol, és normális vagy. Nem kell mindent úgy csinálni mint mindenki más, érezd jól magad, előbb utóbb úgyis meglátsz majd valakit.

Van egy-két fiú aki pont az ilyen lányokat szereti, és nem pedig a k*rvákat. Majd meglátod :) És ne felejtsd el hogy addig vársz amíg jól esik, nem jó az olyan kapcsolat amit csak azért tart fenn az ember, hogy "nekem is legyen valakim ha neki is van".

2010. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
nyugi én 16 vagyok és most kezdem úgy érezni,hogy érett vagyok a szerelemre.....:)
2010. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

én 15 évesen is azt mondtam hogy nem akarok párkapcsolatot. persze hiányzik a szerelem, meg jó lenne néha oda bújni, de nem hiszem hogy el tudnám viselni per pillanat a többi velejáróját. most 16 vagyok és van egy srác aki nagyon bejön, szeretnék vele megismerkedni de nem tudom hogy reagálnék egy párkapcsolatra. lehet bennem van a félsz az anyukám miatt, ő ellenezné. de ezt majd meglátjuk akkor.

szóval a lényeg, környezetemben minden lánynak már 8 éves kora van valakije, nekem meg 16 évesen sosem volt. semmivel nem vagyok kevesebb, és erre csak most jöttem rá. és engem sokall inkább keresnek a fiúk, mint őket, ők annyira könnyen oda dobják magukat. szóval légy büszke, és ne aggódj, igazi bomba csaj lesz belőled pár év múlva, akiért ölnének is. csak maradj olyan, amilyen:) semmi baj veled, sőt te vagy a normális. lehet próbálnak majd megtörni, hogy rossznak érezd, de ez csak azért vagy mert félnek tőled, hogy ha egyszer megérsz, esélyük sem lesz:)

ne keseredj el:)

remélem segítettem

légy jó:)

L/16

2010. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
lehet velem van a baj de szerintem a kedves kérdező fiú
2010. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Előző lány: A te korodban ne vedd már olyan komolyan a kapcsolatot, nem azt készülsz eldönteni, hogy megházasodj-e :D (bocs, csak javasoltam, nem sértésnek szántam)


ON: Nem vagy későn érő típus, én is így voltam vele, aztán 15 éves voltam, mikor megismertem egy lányt, anélkül, hogy vágytam volna kapcsolatra, mégis belecsöppentem. 4 éve együtt vagyunk ;)

2010. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nyugi én is ilyen későn érő voltam. Amikor a többiek már 7.-8.-ba a fiúkat nézegették meg jártak egymással, én még nem tudtam ÚGY nézni egy fiúra se. Csak a gólyatábor előtt kezdtek el érdekelni a pasik :D És a szexel kapcsolatba is csúszok egy kicsit. Most 18 vagyok és most lettem csak kész a szexre. :D
2010. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Ha 14 évesen még nem volt kapcsolatod, akkor már későn érőnek számítasz? Oo OMG

Ez alapján mikor kezdik a normálul érők? És a korán érők??

Öcsém, én tényleg valami párhuzamos dimenzióból jöhettem...

2010. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!