Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 évesen mért ciki ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen mért ciki ha még nem volt egy párkapcsolatom se? Nagyon nem vágyom rá. (magyarul gondolom későn érő típus vagyok) voltak már rá jelentkezők h valakivel járjak de én nem akartam. Ez baj?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 16:04
1 2
 11/20 anonim válasza:
40%
én 11 évesen már hokiztam
2010. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
hokizás meg a párkapcsolat 2 külön dolog.
2010. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

"én 11 évesen már hokiztam" :D ez most h jön ide?:D de m1 jót röhögtem

de amugy nem vagy az hidd el , el fog jönni az ideje , én most leszek ősszel 16 és nem volt még komolyabb kapcsolatom és nem is vágyom rá :D de majd eljön az én időm is. szerintem nemsoká :)

2010. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Szerintem nem baj, ha 14 évesen még nem vagy felkészülve egy kapcsolatra. Teljesen normális dolog. Sokan már 11-12 évesen "pasiznak/csajoznak", csak azért, mert azt hiszik, ettől "nagyobbnak" tűnnek. Majd eljön a te időd is. :)

19/L

2010. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
h érti azt h hokizott? ennek mi értelme? a párkapcsolat és a hoki miben hasonlít?:D én vagyok ennyire maradi h nem tom?:D
2010. aug. 21. 22:57
 16/20 anonim ***** válasza:
88%

Öhmm nem is tudom hogy mondjam el neked...a hokizás az mikor egy srác önkielégítést végez.

Ejj de szépen fogalmaztam! =)

2010. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
szép fogalmazás volt és már értem! :) de ennek mi köze hozzám?:)
2010. aug. 22. 19:03
 18/20 anonim ***** válasza:

Semmi, csak az a válaszoló nagyon poénosnak hiszi magát. :)

Amúgy ne törődj azzal aki cikiz emiatt, azok csak éretlen hü*yék. És ne is keress fiút magadnak, hagyd hogy ő találjon meg. Vigyázz velük, sok a bunkó h*lyegyerek aki csak ki akar használni =/ Sok sikert :)

15/F

2010. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
na ez az amit én sem értettem sosem... sosem akartam igazán kapcsolatot, volt hogy elhívtak randira de nekem szinte senki sem felelt meg. Aztán 15 évesen beleszerettem valakibe, és azóta együtt vagyunk. Egyáltalán nem bántam meg hogy nem volt meg előtte a fél város...
2010. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nem későn érő vagy, hanem normális
2010. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!