Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom egy fél évvel ezelőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom egy fél évvel ezelőtt meg akart csalni. Jogosan kérem, hogy ne beszéljen a csajjal többet?

Figyelt kérdés

Márciusban jöttem rá, hogy egy ideje udvarol egy csajszinak, aki a csoporttársa a fősulin. Kávézni vitte, bonbont vett neki nőnapra, miközben én semmit nem kaptam. Le is akartam feküdni, csak a csaj beteg lett, utána meg rájöttem. Velem maradt, most állítólag jól érzi magát velem, nem akar a csajtól semmit.

Akkor kértem, hogy szakítson meg vele minden kapcsolatot, és bár a csoporttársa, elvárom, hogy ne is beszéljen vele. Ő akkor letörölte, majd újra felvette msn-re, amikor erre is rájöttem, újból letörölte.

Most nyáron teljesen kiment a fejemből a csaj, de hétfőtől nyári egyetem lesz, amin a csaj is ott lesz, illetve szeptembertől szinte csak közös óráik lesznek.


Jogosan várom el, hogy ne beszéljen a csajjal? Vagy én vagyok önző, hogy egy ilyen megaláztatás után ilyet kérek?


Párom szerint nem tilthatom meg, kivel beszéljen, és joga van a csajjal beszélgetni. Nem szabhatom meg tényleg, de szerintem egy ilyen után elvárható, hogy levegőnek nézze a csajt.

Szerintetek?


2010. aug. 21. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elvárhatod de az lehetetlen a srác részéről,ha csaj berágottrá valamiért akkor müködhet az álltalad elvárt dolog,de ha nem vagy ott akkor csak téped a szád,a másik,hogy ha egyszer megakart csalni akkor egyszer meg is fog.
2010. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen igazad van. Ha velem tett volna ilyet a parom,biztos,hogy en is ezt kernem tole!!! Nyugi,neked van igazad.
2010. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Rúgd ki a mocsok disznót, az a tuti megoldás. Nem, valóban nem tilthatod meg neki, hogy kapcsolatot tartsanak, hiszen ha már nem is olyan típusú a barátságuk, attól még barátok ÉS csoporttársak, szóval valamilyen szinten elkerülhetetlen a beszélgetés. Képzeld csak el, micsoda bunkóság, amikor te jóban vagy valakivel, aztán egyszer csak benyögi, hogy a barátja/bnője megtiltotta, hogy beszéljen veled. Kegyetlenség ilyen helyzetbe hozni valakit, még akkor is, ha legszívesebben csővel vernéd, amiért megfordult a fejében, hogy megcsal.
2010. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én szakítanék vele az biztos..
2010. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon liberális vagyok, de szerintem is jogos. Viszont én nem bírnám ezt a stresszt, és képtelen lennék megbízni benne... Szakítanék inkább...
2010. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Bunkóság? És az nem az, hogy ő meg akart csalni vele, ajándékot vesz neki, a hátam mögött flörtöl vele, és még annyit sem képes megtenni, hogy levegőnek nézze a csajt?

A csajnak meg semmi joga besértődni, hisz tudta, hogy van barátnője, ismer engem, ugyanarra a fősulira járunk, és a csaj még jópofizott is velem, miközben a hátam mögött kavartak.

2010. aug. 21. 16:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy vagy olyan balha, hogy hagyod, hogy az orrodnál fogva vezessen. Hagyod, hogy még benned keltsen bűntudatot, és simán megússza azt, hogy szinte megcsalt. Ha ezek után még mellette vagy, megérdemled.
2010. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tiltsd el. :) Sokkal izgalmasabb lesz úgy neki megcsalnia.
2010. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Nem értem mi a francnak akarod eltiltani a csajtól. Azzal neked mivel lesz jobb ha eltiltod? Nem biztos h udvarolt neki, látom te se nagyon hiszed el a fiú-lány barátságot.

Meg ha kavart is vele nem biztos, h megcsalna.

2010. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Utolsó... te hogy értelmeznéd azt, hogy szívesen ketté harapnám veled a bonbont? És a párom mondta, hogy már péntekre megbeszélték a csaj kolijában a találkát, de a csaj gombás lett, ezért nem került rá sor. Szerinted mindezt poénból, és barátságból tervezték?

Hiszek a fiú-lány barátságban, csak fiú barátaim vannak, de eddig egyikkel sem flörtöltem így msn-en.

2010. aug. 21. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!