Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem ezt?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok úgy érzem semmi esélyem a lányoknál mert ha kimegyek az utcára csak azt látom hogy 30 éves érett férfiak vannak kis tini csajokkal ,nem értem én is várjam meg mire 30 leszek és akkor elkezdhetem én is a sexet az akkori tinikel értem hogy korában érnek a lányok na de ennyivel nagyon fáj ez nekem és rosszulérzem magam ha kimegyek az utcára mert mindig ezzel szembesülök ,szerintetek a lányok hány százalékánál van esélyem és hány éveseknél 20 évesen .?soha nem volt még barátnőm discóba se járok
2011. nov. 4. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos van kivétel is
2011. nov. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem így látom itt. A 20 évesek járnak nagyjából 15 éves lányokkal. Soha nem tudhatod, hogy egy adott lányban mi játszódik le, lehet hogy az a lány gyönyörű csak nincs tisztában vele, és nem a legszuperebb pasi kell neki. Pedig megszerezhetné a legjobbat is. Bár lehet az is, hogy gyönyörű és tisztában van vele:/
2011. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
15:35 ős de akkpr igy van szerinted is
2011. nov. 4. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem azon a + 10 éven múlik, hogy találsz-e barátnőt, hanem hogy mennyire vagy tisztában magaddal és mennyire vagy őszinte magadhoz. Hagyd, hogy magadért szeressenek. Gyakran itt van a kutya elásva.
2011. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

21 évesen 24 éves barátnőm volt.

23 évesen 21 éves.

35 évesen meg jártam 22 és 44 évessel is.

2011. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!