Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális, hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmmel beszélgettünk, ő 2 éve van a párjával, én 1 éve az enyémmel. Kérdezte, mi mikor akarunk összeházasodni, mondtam, hogy nekem egyelőre meg sem fordult ilyen a fejemben, nem tudok ennyire előre tervezni. Ő meg teljesen kiakadt, hogy minek vagyok akkor vele, tök felesleges, tuti nem is szeretem. Ők már az elején tudták, hogy egymásnak vannak teremtve.

Ez kicsit megijesztett engem is és elgondolkodtam. Nagyon szeretek a párommal lenni, nem sokat vitázunk, mindenben passzolunk, jól megértjük egymást, viszont jelenleg tényleg nem akarok ennyire elköteleződni még.

25 L vagyok.

Vélemények?


2021. ápr. 16. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Buta vagy. Mit törődsz az agyatlan barátnőddel?
2021. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd véleménye a legfontosabb a TE párkapcsolatodban. Az, hogy a TE párkapcsolatban hogyan érzed magad, az lényegtelen, a barátnőd fontosabb, mert vele jársz. Tehát mindenképp hallgass rá, mondjuk azért utána ne rá legyél mérges, ha a TE párkapcsolatban valami nem úgy alakult, mert a barátnőd azt mondta.
2021. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1: Fenébe, megelőztél. Na, lényeg a lényeg: a barátnő a legfontosabb....:DDDDD
2021. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az idegenek mindig jobban fogjak tudni hogy neked mi a jó. És tudid miért? Egy egy rakas xar az életük és egyszerűbb nekik masoknak beszólogatni, mint hogy a saját szennyesükkel szembenézzenek.

Nyugi, ez volt az első, de nem ez volt az utolsó. Jönni fognak másoktól is a kérdések, beszólogatások. Mikor lesz mar gyerek? Minek vállaltál ilyen fiatalon gyereket? Mikor jön a második, harmadik... Minek vállaltál ennyi gyereket? Jön már az unoka? Dédunoka? Stb.

2021. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs ezzel, egy év az nagyon kevés idő ahhoz, hogy házasságra lehessen gondolni, főleg ebben a korban még. Nincs hova sietned. Meg kell érni rá a kapcsolatnak. Beleugrani gyorsan egy házasságba semmi értelme. Meg aztán, az is teljesen okés, ha te úgy tervezed az életed, hogy csak 30 évesen akarsz házasodni. Mindenki máshogy tervezi az éeltét. Viszont egy év az nagyon kevés szerintem...
2021. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Nyilván nem az ő véleménye számít leginkább, csak nem volt jó érzés egy olyan embertől, aki fontos.
2021. ápr. 18. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!