Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy így érzek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy így érzek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy a baráti társaságunkba bekerült egy lány, az egyik barátunk új barátnője és elég jó csaj. Szép arca van, fiatal, formás. Ismerem a férjemet és tudom hogy bejönnek neki az ilyen tipusú csajok. Engem ez zavar és rosszul érzem magam ha egy társaságban vagyunk. Ezt elmondtam a férjemnek és szerinte hülye vagyok és alaptalan. De nem vagyok hülye tudom hogy így van. Hozzáteszem 32 éves vagyok 2 gyerek anyja és azért még a mai napig megnéznek az utcán de ez nekem annyira kellemetlen. Hogy tudnám ezen túltenni magam?
2018. máj. 15. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Olyan emberhez kellett volna menned, akinek te vagy a tökéletes, és akkor nem éreznél így. Sehogy sem fogod túltenni magad ezen, mert nem érzed, hogy a férjednek csak te kellesz..
2018. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondta hogy nem én kellek neki,és nem vagyok jó neki.
2018. máj. 15. 12:05
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem.
2018. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

"Ezt elmondtam a férjemnek és szerinte hülye vagyok és alaptalan."


Szerintem is.

2018. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
tipikus nő, mostmár nem te vagy a szebb egy tarsasagban akkor rogton jon a hiszti , bocs de nekem ez esett le.
2018. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a saját egód meg önbizalomhiányodból fakad. SImán lehet, hogy a férjednek ehhez semmi köze.


Miért, ha egy külsőre jó pasi kerültvlna be, akkor mit törént volna?

Ha a férjed nem flörtölget vele, nem bámulja, csorgatja anyálát rá, akkor szerintem ne zavarjon. Amúgy is egyik barátotok nője, mitől félsz?..


HA a férjed valóban csak téged akar, akkor ezen fölösleges rágódnod.. Bár az is meglep, hogy ez csak msot, házasság után merül fel benned. Szóval ha így van, szerintem nem vagy elégedett magaddal, és innen jön ez az érzés. Tessék akkor tenni érte, ha tudsz kicsit, hogy jól érezd magad a bőrödben: smink, kis edzés, csinos ruha.

N

2018. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!