Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen védekezési módszer legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen védekezési módszer legyen?

Figyelt kérdés

Hormonos dolgok kizárva, óvszer viszketést okoz. Így ezek kizárva.

Spirál vagy mi lehet még?A barátommal nem bírunk megegyezni de szeretnénk valami megbízhatóbb módszert használni.


2021. ápr. 17. 12:38
1 2 3
 1/29 Noren1989 ***** válasza:
11%
Vonyító farkas!
2021. ápr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Miért kell szétoffolni egy komoly kérdést?
2021. ápr. 17. 12:44
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Lehet pesszárium spermicid krémmel kombinálva, az már nem olyan rossz. A spirál sokaknál gondot okoz. De a legegyszerűbb az lenne, ha egy nőgyógyászt kérdeznél ő tudna a legszakszerűbben válaszolni.
2021. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Elmész a nőgyógyászhoz és megbeszéled vele. Az a legbiztosabb.
2021. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Nekem kell eldöntenem, a hormonos ami tiltott. A többi rajtam múlik. A barátom az óvszert nem akarja, viszketést okoz. Így ami ezenfelül marad az lehet.

A pesszárium azt nem nehéz felrakni??

2021. ápr. 17. 12:53
 6/29 anonim ***** válasza:
98%

A barátodnak bármi jó, csak az az egy nem, amit a farkára kell húzni, nem meglepő:D

Viszket, nyilván.

Rengeteg fajta óvszer van, lehet nézelődni, és annak a mellékhatásaitól se kell neked szenvedned

2021. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, soha nem volt, se nekem, se a környezetemben lévőknek, ellenben a spirál ismerősömnél is okozott gondot.

De azért írjuk az orvost, mert ő ismeri a fogamzásgátlás legtöbb módszerét. Ő tud válaszolni az ilyen kérdésekre, eltudja mondani melyiknek mi a kockázata, mi a pozitív oldala és valószínűleg csukott szemmel is tud olyan módszert mondani amiről én még nem is hallottam.

2021. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Ezen már túl vagyunk, rengeteg pénzt ki dobtunk rà és nem jó.

Nekem a hormon nem lehet , neki meg az. 1-1. Így olyat keresünk ami mindkettőnknek jó lehet.

2021. ápr. 17. 13:09
 9/29 A kérdező kommentje:
Nekem mást nem mondott csak ezt hogy a hormonos megoldást nem javasolja. Nem magán orvos.
2021. ápr. 17. 13:10
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg érzékeny a latexra. Miért nem próbáljátok meg a latexmentes óvszert?
2021. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!