Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen védekezési módszer legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen védekezési módszer legyen?

Figyelt kérdés

Hormonos dolgok kizárva, óvszer viszketést okoz. Így ezek kizárva.

Spirál vagy mi lehet még?A barátommal nem bírunk megegyezni de szeretnénk valami megbízhatóbb módszert használni.


2021. ápr. 17. 12:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudhatod, hogy nem hazudik.


Nálam két opció van ilyen esetre: absztinencia vagy új kapcsolat.

2021. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Ne viccelj, ha minden rendben a kapcsolatban és szeretjük egymást akkor más megoldást kell találni, kompromisszumot. Nálam nem ezen múlik egy kapcsolat. Nem vagyunk egyformák, ha kellemetlen neki és viszket tőle mint egy bolhás kutya nem erőszakolom rá.
2021. ápr. 17. 14:51
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
#16 vagyok, 2 neked való megoldást is írtam, erre lepontoztok...
2021. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
26%

😂😂😂😂 Te jó Isten és Kalkuttai Szent Teréz anya.

A nő nehogy hormont szedjen, mert "egészségtelen" és "énnemteszemtönkreatestemegypasimiatt", de ajánlgassál nekik sterilizációt, meg köcsög pasas nem húz gumit. Hazudik! 😂😂

Nem akar gumit húzni? Vasectómiát a rohadéknak! Majd meg bánja amikor nyesik fel a tökeit! 😂😂

2021. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
24 évesen nem szeretné sterilizáltatni magát ez gondolom érthető.
2021. ápr. 17. 14:58
 26/29 anonim ***** válasza:
31%
25 Gúnyolódtam az elöző válaszolón csupán, ha nem lenne egyértelmű.
2021. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Bocsi ,csak gondoltam Leirom ennek is megvan az oka.
2021. ápr. 17. 15:01
 28/29 anonim ***** válasza:
67%

Az ajánlott videó:

[link]

2021. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
74%
Hát figyeld.Ezek vannak amiket leírtak.Nő részére spirál,vagy spermicides pesszárium,vagy fogamzásgátló.Férfiaknak óvszer.Megszakításos védekezés meg naptár módszer nem szàmít védekezésnek. Mindegyiknek van előnye meg hátránya.Vagy ne közösüljetek “úgy”
2021. ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!