Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kívülről álompár, de ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívülről álompár, de ez nem is valóság?

Figyelt kérdés

Elváltam, 2 gyerekemmel elköltöztem. A minap ráírtam egy volt osztálytársamra mivel névnapja volt. Meséltem neki, hogy elváltam. Ő nős, két kicsi gyereke van. De csak panaszkodott a feleségére. Rám hívott videóhívásban és előttem szidtak egymást. Közben kiderült, hogy több volt osztálytársam is most vált el, mindenhol kicsi gyerekek vannak.

Ő még egyenlőre nem akar kilépni ebből a rossz házasságból.

Én azt hittem, hogy boldogok.

33 évesek vagyunk.

Tényleg ilyen sok látszat házasság van?


2021. ápr. 17. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem látszat házasság, az más.

Ez csak simán egy szar házasság, ahonnan nem mernek a felek kilépni. Jó az a híg fos, még ha nyakig is ér....


Senki kapcsolatába nem látsz bele, nem tudhatod mi történik a négy fal közt, vagy a hálószobában.

Ez nagyon fontos szerintem. Ne idealizáljunk.

2021. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg.
2021. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Nemrég szakítottam a vőlegényemmel, és akik csak a közösségi médiában láttak minket, mert régóta nem találkoztunk, rácsodálkoztak. Azt hitték, minden jó a kapcsolatunkban, és megfogtam az Isten lábát.


Viszont a célom egyáltalán nem az volt, hogy fenntartsak valamiféle látszatot. Amikor még reménykedtem, hogy jó lesz ez a kapcsolat, és a házasság is jó ötlet, az én szemüvegemen át mutattam meg az exemet mindenkinek. Ráadásul azt sem tartottam volna fairnek, hogy minden veszekedést, problémát kiteregessek, akár csak egy szomorú idézettel utalva rá.


Nem akartam másokat becsapni, de magamnak is hazudtam.

2021. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%

Sok férfi szeretőm volt. Igen, a házasságok jó része látszat. Lehet süketelni, hogy jaj de az asszonyt szeretem, de miközben engem kefél rojtosra és a felesége épp otthon főzi a vacsorát, azért elmondható, hogy annyira mégsem. Jah és jókat röhögtem minden alkalommal, mikor láttam én is közösségi oldalakon hogy milyen szépek együtt :)

Persze elmondható, hogyha a nő nem sík hülye, tudja, hogy nagy gáz van, mentek is a balhék rendesen. De kifelé: álompár

2021. ápr. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!