Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mesélnétek konkrét sztorikat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnétek konkrét sztorikat, amikor nem az a valóság,amit valaki a facebookon,instagramon mutat, ír a magánéletéről ?

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
inkább olyan sztorit kellene mesélni, ahol a valóság az, amit a közösségi médiában mutat magáról... abból max 1-2 oldal jönne össze :)
2020. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Több éve töröltem magam a fb-rók, kb. 450 ismerősöm volt, sulistársak, ismerősök, stb. Volt egy időszak, amikor nagyon sok ismerősöm házasodott és egy évben 2-3szor is külföldön nyaraltak, ezekről rengeteg (200-300 db) fotót is tettek a fb-ra. Egy-két ismerős fiatal házaspár meghívott magához látogatóba, hát azt láttam, egy egymással keményen veszekedtek, a gyerekkel szinte egész nap nem foglalkoztak, stb.
2020. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerősöm aki hetente/2 hetente posztol magáról képeket, hogy a világ különböző pontjain "nyaral" aztán a new yorki fotón be tudtuk azonosítani, hogy honnan van a háttér ő meg csak oda volt photoshoppoplva :D
2020. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A 90 %-a ordas nagy kamu! Pl. párok összeállnak egy boldog kép erejéig, de amúgy meg ütik-verik egymást. Vagy a leggyakoribb: boldog családi képek (nyaralás, stb.), aztán az egyik csalja a másikat, vagy mindkettő (fuu mennyi ilyenről tudok).
2020. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell ennyire szélsőségekre gondolni (pl a képen imádják, egyébként ölik egyást), és ez nem csak a közösségi médiára igaz.



Ha találkozom egy barátommal, akkor az izgalmas, érdekes, szép dolgokat mesélem általában el neki. Merre jártam, mit csinálam, nem kezdek rögtön nyafogni.


A közösségi médiában is az ember az emlékezetes, jó pillanatokat osztja meg, hapedig nincs semmi, akkor nem posztol arról, hogy unalom van, hogy gond van éppen, hogy szív valamivel.

2020. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Végül is a Facebook nem más mint egy "dicsekvőfal". Mindenki a jó dolgait rakja fel. Pl. múltkor az egyik ismerősöm feltette a gyereke bizonyítványát, hogy szín 5-ös. De ha valakinek bukik a gyereke, azt gondolom senki nem rakja fel. Nincs ezzel baj, dicsekvés, szeretik az emberek ha irigykednek rájuk. Bár nem értem mire jó, én soha semmit nem osztottam meg.
2020. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!