Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor úgy rászáll egy nőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor úgy rászáll egy nőre egy srác hogy állandóan írogat, azok valójában nem komoly férfiak?

Figyelt kérdés

Csak nem akarok az exembol kiindulni. De ő csinálta ezt hogy találkozni akart folyamatoa kontaktunk volt mint aki ezer fokon izzik, fellángoláshoz hasonlo, hát ahogy kialakult bennem a szerelem idővel, benn par honap alatt el is mult és lazán ki is dobott, mint aki soha nem is volt szerelmes.


A mostani barátom viszont felnőtt ffi kb 10 évvel idosebb az exemnél.

Pár hónapja "járunk", erre ő is kezdi, hogy folyanat irkál meg rám van szállva ha nem vagyunk együtt.

Most várhatom hogy ő is egy komolytalan "senki", hiába a 10 év különbség is?



#fellàngolt férfiak
2021. ápr. 18. 12:30
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
*benne pár hónap alatt
2021. ápr. 18. 12:31
 2/26 anonim ***** válasza:
Önmagában a kortól senki nem lesz jobb.
2021. ápr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Csak mert akkor ez szomoru
2021. ápr. 18. 12:50
 4/26 anonim ***** válasza:
Hát... ha nem elejétől ilyen, akkor úgy tűnik most bontakozik ki a birtoklási vágya...
2021. ápr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene ilyen prekoncepciókat gyártanod. Az emberek nem egyformák, lehet, hogy ettől függetlenül 1000 évig együtt lesztek ideális kapcsolatban. Ha meg sok ez neked, akkor szólj neki.
2021. ápr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Már az is baj, hogy lelkes? Azért ír ilyen sokat, mert érdekled, illetve, mert válaszolsz neki. Nézd meg mi történik, ha mondjuk csak fél órával később írod meg a választ. Szépen le fog lassulni a kommunikáció.

A szándékai ebből nem derülnek ki, viszont az igen, hogy sok szabadideje van.

2021. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem önmagában az nem baj, hogy valaki folyamatosan találkozni akar és írogat, azért a szerelem az elején ezzel jár, max. az érzi tehernek, aki nem tudja viszonozni.

Nekem is volt olyan srác, akivel éjszakákat beszélgettünk át, minden nap felhívott telefonon, minden érdekelte velem kapcsolatban attól kezdve, hogy mit ettem aznap és hogy vagyok. Úgy köszönt el tőlem, hogy szia édes drágám. A bökkenő csak az volt, hogy egy hete tartott ez a kapcsolat a neten úgy, hogy még az életben nem találkoztunk és nem is akartunk egymástól mást, csak szexet. Vagyis én még akkor azt se tudtam, akarok-e valaha találkozni vele. Kezdett kicsit sok lenni, már attól féltem, a kezemet is megkéri, mire az első randira sor kerül, úgyhogy próbáltam eltűnni, amit nehezményezett. Mondtam neki, hogy én nem állok készen komoly kapcsolatra, ő meg teljesen úgy viselkedik. Na akkor a drága elmagyarázta, nem baj ha magára ismer, szóval hogy elismeri, hogy túltolta a feeling miatt. Na ezt nem értettem, úgyhogy elmagyarázta, hogy vannak kurv..ák, akik letudják a menetet, vannak akik úgy tesznek, mintha élveznék és vannak, akiknél kapható a barátnő feeling. Na itt elakadt egy kicsit a szavam, aztán megértettem. Jót nevettem rajta.

Ez az egész feeling azért kell, hogy jó legyen a szex. Egyrészt azt hiszik, így gyorsabban bejutnak a bugyiba, másrészt nekik is kell az illúzió, hogy nem egy vadidegent használnak arra a néhány menetre.

Szóval az elején nyilván túlzás az a fajta érdeklődés, amivel nincs semmi gond, ha két egymást szerető és ismerő ember közt jön létre. De egy vadidegentől az elején nagy eséllyel arról van szó, hogy gyorsan be akar jutni a lábad közé.

Mivel ez a párod nem így kezdte, nem valószínű, hogy manipulációnak szánja, hanem időközben erősödtek fel az érzései. Persze lehet ez birtoklási vágy, de ha az ember szerelmes, akkor azért van egy szimbiózis időszak, amikor ez természetes.

2021. ápr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

6 ha hanyagolom, nem kopik a besélégetés, hanem olyanokkal kezd jönni (nem szószerint),hogy engem ő biztos nem érdekel nem is szeretem már stb

Szoval csak a feszültség lesz belőle.


Köszi utolsó, akkor opcio ez is hogy manipulácio.


Igaz nem igy kezdte, de nekem az nem jelent semmit hogy mikorra időzíti ezeket az elején e vagy c honap múlva. Attol ugyanúgy lehet csak "szexfenntartás" is a célja.

Es bnő feeling kat vagyok csak.

2021. ápr. 18. 15:31
 9/26 A kérdező kommentje:

*beszèlgetés

X hónap múlv

Kat.=kategoria

2021. ápr. 18. 15:33
 10/26 anonim ***** válasza:
Szexfenntartás. Jól írtad.
2021. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!