Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalnátok így gyereket?

Figyelt kérdés
Ti mernetek úgy gyerket vállani hogy tudjátok ,hogy a parotoknak van egy örökletes betegsége és 50%ban örökölhető?
2021. ápr. 19. 16:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a nő ?
2021. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Igen
2021. ápr. 19. 17:31
 13/23 anonim ***** válasza:
86%
Jol sejtem, hogy itt a lombik megoldas lenne, de o meg csakazert is koti az ebet a karohoz, hogy neki termeszetes uton kell? Aztan a kovetkezmenyekkel meg szamolj te? Nem tudom, en a ahelyeben a seggem vernem a foldhoz, hogy egy ilyen belato not talaltam a szemelyedben. O meg feszegeti a hurt. Allj a sarkadra, huzd meg a hataraid. Akkor lesz kolke, ha lombik, vagy mehet kereshet maganak valaki mast. Egybol kiderulne, hogy van-e ebben a kapcsolatban tobb is, mint amennyit gondolsz rola. A hozzaallasabol itelve nem.
2021. ápr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
54%
A betegségtől függ. A páromnak örökletes szembetegsége van. nem vakság vagy ilyesmi, csak gyengénlátó. Teljes értékű életet tud ezzel élni. Az anyukájátl örökölte. Neki már rosszabb a szeme, de ez az időskor számlájára is írható. Mivel látom, hogy ezzel együtt teljes életet él, vállalunk majd gyereket. Viszont megértem azt is, aki nem vállal, pláne egy ismeretlen, vagy kevésbé ismert betegség esetén. Azt is megértem, hogy a párod nem hajlik az örökbefogadásra, én sem tudnék a sajátomként nevelni egy idegen gyereket.
2021. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Neki van már egy fia pluszban , aki nem velünk él ,lehet hogy ezért is szeretne természetes úton gyereket,de bennem viszont van egy nagy félsz, persze enyhéb fajtája a betegségem ,de van a sokkal rosszabb amit nem kívánnék senkinek , ezért én lombikot szeretnék,mert hiába nem az én petesejtem lenne,de akkor is az én gyerekem lenne , a fiát is sajátomként szeretem ,de úgy vagyok vele , ha ő nem szeretne lombikor akkor inkább lemondok arról hogy anya legyek,nem szeretném a gyerekemet semminek kitenni ,főleg nem egy gyógyíthatatlan betegségnek
2021. ápr. 19. 17:49
 16/23 anonim ***** válasza:
Csak úgy érdeklődésképpen kérdezem, miért lettem lepontozva? A kérdésre válaszoltam, véleményt fogalmaztam. Ráadásul ahogy írtam, van tapasztalatom örökletes betegséggel.
2021. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Helyes, felelősségteljesen gondolkodsz. A párodról ez nem mondható el, ha tényleg megèrtenè ezt a helyzetet a lombikot választaná.
2021. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Lombiknál nincs olyan lehetőség, hogy a te petesejtjeid leveszik és azt kivizsgálják? Még talán azelőtt, hogy másé lenne.

De szerintem a lombik tök jó ötlet, még azért se nagyon szólhatna, hogy vérszerint nem az övé, mert végülis az ő spermiuma :D de ez már inkább kicsit szőrszálhasogatás.

Viszont ha ő ennyire ellene van, akkor ott komoly gondolkodás menne részemről, hogy vajon miért.

2021. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Szia #16os nem én pontoztalak le , én most nyomtam rád pipát:)a párom nem mondható teljesen felelőség teljesnek ,még gyerek a maga módján , nem is igazán értem meg magam ,hogy én is miért egy gyerektől (38éves) szeretnék gyermeket
2021. ápr. 19. 17:55
 20/23 A kérdező kommentje:
De az is megoldható lenne, de genetikus is azt mondta ha tehetem más petesejtével probálkozzak inkább,és így legalább biztosra mehetek
2021. ápr. 19. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!