Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 43 eves no vagyok, parom 40.2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

43 eves no vagyok, parom 40.2 gyerekem van elvaltam, neki nincs. Imadjuk egymast, de emiatt ugy nez ki szakitani kell. Ti vallalnatok igy?

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 18:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Én biztos nem tudnám más gyerekét nevelni. De lehet velem van a baj, ez csak az én véleményem
2018. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha eltud fogadni így akkor semmi gond de ha nem akkor jobb a szakítàs mert nehogy vègűl mindent a gyermek szenvedjen el.
2018. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nagyon precíz vagy.
2018. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért is kell szakítani? Nem fogad el így gyerekestől, ahogy vagy? Vagy gyereket szeretne, te pedig már nem?


Miért mi döntsük el, hogy mi így vállalnánk-e vagy sem?

A te életed, a te döntésed, a te felelősséged.

2018. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Fish1 ***** válasza:
100%

Konkrétan mi a problémája? Nem akar gyerekeket maga körül? Ismeri egyáltalán őket? Nem találja a közös hangot velük?

Némi infot írhatnál, mert így elég nehéz válaszolni.

2018. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
És miért is kéne emiatt szakítani? Nem tolerálja a gyerekeidet vagy mi?
2018. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A gyerekeim mar nagyobbak, eleg koran szultem. Egyik mar kirepult. Szoval tkp. neki mar nem sok gondja van az enyeimmel. De nagyon szeretne tolem, mert szeretjuk egymast. De a korom miatt es hogy eddig szinte gyereket neveltem vegig, hat...nem tudok donteni...de nelkule sem tudom mar elkepzelni...
2018. jan. 13. 18:45
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen. Az alap problema hogy o gyereket akar, en meg mar nem...de imadjuk egymast...
2018. jan. 13. 18:46
 9/21 A kérdező kommentje:
Termeszetesen nem azt varom hogy masok dontsek el helyettem. Csak kivancsi vagyok, masok ilyen helyzetben mit lepnenek-esetleg...
2018. jan. 13. 18:49
 10/21 anonim ***** válasza:
29%

Ezzel lehet a legjobban egy férfi önbecsülését összetörni, ha felneveled más gyerekét (kettőt is) de tőle nem akarsz szülni.

Persze a te döntésed, lehet keres majd egy fiatalabbat.

2018. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!