Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek rossz az emberismerete,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek rossz az emberismerete, ha a nők megcsaló/bántalmazó férfit választanak, miközben a normálisok hoppon maradnak?

Figyelt kérdés
Társkeresési problémákba is tehetném, mert a baj gyökere ott van. Szomorú látni a sok gyerekét egyedül nevelő nőt, az olyanokat, akiken átmegy a fél falu, vagy akik 2 évente váltogatják akár a komoly kapcsolatukat is. Most vagy az van, hogy nem tudnak jól választani, vagy az, hogy nem is alkalmasak kapcsolatra. De hogy jönnek ehhez a feministák, hogy megmondják, a férfi a gonosz? Rendben, gonoszak vagyunk, de mi lenne, ha ezt látnád előre?
2021. ápr. 19. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Figyelj, én mindig őszintén elmondom, hogy van nejem, és csak szerető kell. 100-ból 99 elhajt anyámba.

Haverom meg. Gyűrű a zsebbe, babaülés a csomagtartóba, és máris "Keresem az igazit, mióta a nejem rákban meghalt 5 éve." dumával, meg 2-3 piával a tini csajtól a MILF-ig, 100-ból 50-et megrak.


A nők igénylik, hogy a pofájukba hazudj.

2021. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Mindkét fél hibás. Attól, hogy a nő nem látta előre, még nem kicsinyíti le a férfi hibáját.


Ha ilyen empátiahiánnyal tudsz beszélni a bántalmazó kapcsolatokról, akkor szerintem te sem lehetsz jobb.

2021. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét félnek, mert végül is egy játszma megy köztük.
2021. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2: az exem törölközővel rám csapott hátulról, mégsem gondoltam rá, hogy megütöm. Tehát nemcsak hogy nem ütöttem meg, de a düh se öntött úgy el, hogy elgondolkodtam volna rajta. Tudtam, hogy neki van baja, szóval sajnáltam, inkább szomorúságot, szánalmat éreztem felé. Amúgy megcsalt és szakított. Abban mindenképp jobb lennék, hogy se bántalmazó, se megcsaló nem vagyok.
2021. ápr. 19. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!