Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mennyire lenne számotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire lenne számotokra zavaró, ha a párotok egyből vinne az ágyba amikor hazaértek?

Figyelt kérdés

Az lenne a szituáció, hogy már amikor mentek haza akkor is nagyon be lenne rátok indulva és folyamatosan csókolgatna viszont abban a pillanatban ahogy hazaértek már az ajtónyitás előtt vetkőztetne le és vinne az ágyba.


Örülnétek ilyesminek vagy inkább zavarna, hogy ennyire be van rátok indulva?


2021. ápr. 20. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Kapcsolat elejen en orulnek neki.
2021. ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindez attol fugg, hogy en is be vagyok-e indulva.
2021. ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer-egyszer kimondottan jó móka. Rendszeresen nem szeretném ezt csinálni.
2021. ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem eléggé gusztustalan zuhanyzás nélkül, mikor hazaérsz büdösen és azonnal szexelsz.
2021. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

"már az ajtónyitás előtt vetkőztetne le és vinne az ágyba"


Ezt megnézném a gyakorlatban. xD

2021. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ebben mi a fura?
2021. ápr. 20. 19:04
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Helyzetuggo. En pl. nagyon orulnek, mert nalunk keves a szex.

Ha viszont viszont folyton a szexert ragnak a fulemet, nem orulnek.

Most elorebb vagy?

2021. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elején szerintem ez normális és gyakori. Később azért fura lenne és frusztráló, hogy le se pakolhatom a cuccaim meg nem is szusszanhatok egyet egy munkanap után.
2021. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Helyzet függő, mint már írták. Szokás kezet mosni ha hazaérsz, főleg covid alatt
2021. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy exem, aki csak a liftig bírt várni 😂 Nem volt zavaró. Igaz, még fiatal voltam és bohó🙂De nem a kapcsolatunk elején volt. A végén is. Egy olyat azóta is szeretnék, ahol kölcsönösen megmarad a lelkesedés évek múlva is.
2021. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!