Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viszi a telefonját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viszi a telefonját magával mikor fürödni megy? Ti párotok is csinál ilyet? Ehhez ti mit szóltok?

Figyelt kérdés

A párom pár napja el viszi magával a telefonját a fürdőbe, néha szokott ilyet csinálni de nem értem miért és már kétségbe vagyok esve. Van egy gyerekünk és tervezzük a következőt. De ez a telefon “rejtegetés” elbizonytalanít.

Természetesen meg néztem, (lehet köpködni), úgy hogy mikor fürdött el hoztam a telefont és gyors meg néztem. Semmit nem találtam benne. Hozzá teszem, lehet látni ha valamit kitöröl belőle, de semmit nem is törölt. Akkor mégis mi az oka ennek?



#Rejtegeti a telefonját
2020. okt. 21. 07:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
85%
Talán szeretne némi privát életet...
2020. okt. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
Én nő vagyok, de én is sokszor magammal viszem, nagy wc-re pl :D. Néha fürdeni is, ha bennemarad a farzsebemben, mikor hazaérek. Nálam az van, hogy nincs semmi konkrét rejtegeni valóm, mégis vagyok vele, hogy vannak dolgok, amiket szeretek megtartani magamnak. Pl. Hogy itt válaszolgatok néha :D. Vagy a barátnőimmel a privát beszélgetéseimet, amikor kiönti a lelkét mondjuk. Máskor nem tudom ezt megtenni, csak akkor ha egyedül vagyok, mert a pasim ott kuksol a vállam felett, hogy mit hogyan és kinek írok, plusz néha szórakozásból kiveszi a kezemből és játszik rajta. Ergo ha valakinek (csaj ismerősnek) vissza kell írnom, vagy el akarok olvasni egy érdekes cikket, ahhoz félre kell vonulnom 😅.
2020. okt. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
87%
Én is el szoktam magammal vinni, van hogy olyankor nézek egy kis Barátok köztöt, vagy itt a gyakorit olvasgatom, amíg folyatom magamra a vizet. :D kis kikapcs. De ha eddig nem csinálta, akkor lehet h nálatok más van a dologban. De ha már közös gyerek van, akkor vagytok olyan viszonyban, hogy kérdezz rá. "Édesem, mostanában sokat bújsz el a telefonoddal, van valami baj?" Ennyi. 27N
2020. okt. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Csak nem értem ha nincs semmi amit el rejt, akkor miért fürdéshez minek a telefon? Nem telefonál közben, le teszi a szekrényre. Ezt nem mindig csinálja, csak időközben, és ez zavar. Amúgy ki szokta tenni mikor el megy fürödni, nem is nyúlok olyankor bele mert nem érdekel, de ez így szemet szúr nekem :(
2020. okt. 21. 08:00
 5/37 anonim ***** válasza:
89%
3+ de az is lehet h csak most lett telefonfüggő, azért csinálja ezt újabban. Én se hordtam magammal mindig mindenhova, csak az ember ugye egyre többet nyomkodja ezt a fost, aztán már azt se bírja ki, hogy wczés meg zuhanyzás közben se nézegesse rajta a nagy semmit. Mondjuk a wczés még oké, mert ott tényleg kellemetlen bámulni a végtelenbe, amíg fekteted a kábelt. :D én is mostanában kezdtem el amúgy zuhanyzás közben is telózni, de jó is h beszélünk most erről, mert azért elég gáz, hogy zuhanyozni sem tud már az ember lánya telefon nélkül.
2020. okt. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
De ő nem nyomkodja zuhany közben, nem vízálló, le teszi csak a fürdőszoba szekrényre.
2020. okt. 21. 08:02
 7/37 anonim ***** válasza:
77%
Talán azért, mert rájött, hogy nem hagysz nemi privát szférát, és beleolvasgatsz a dolgaiba, mikor nincs ott. Te örülnék, ha látná hogy pontosan miket írsz ide ki, mikre válaszolgatsz, mikre kerestél google-n és hogy mondjuk a barátaiddal mikről beszélgetsz? Szerintem nem.
2020. okt. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy lehet érdemes lenne rákérdezni. A problémák ezzel szoktak kezdődni, hogy nem merünk megkérdezni dolgokat a másiktól, nem merünk beszélni dolgokról, végül egyre több tabu lesz és egyszer csak azt vesszük észre, hogy egy idegennel élünk együtt...gondolom nem akarsz ide jutni vele. Azt gondolom, ha vagytok olyan viszonyban, hogy 2. Gyereket vállaltok közösen, akkor egy ilyen piti dolgot meg lehet kérdezni. És akkor lehet elmondaná ugyanazt, hogy zavarja a nyomozós viselkedésed és nem tud nyugodtan elolvasni vagy megnézni valamit anélkül, hogy át ne kukkantanál a válla felett.
2020. okt. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
87%
Akkor nem nyomkodja fürdés közben, hanem benyom egy videót vagy zenét addig.
2020. okt. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van hogy véletlen bennmarad. Egyébként én néha szoktam zuhanyzás közben zenét hallgatni és ahhoz viszem be a telefont. Sőt néha a wcn is szoktam megnézni ezt azt.

Nincs titkolnivalóm, csak néha tök jó:D


Ennyi.

2020. okt. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!