Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő miért nem fogadja el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nem fogadja el a segítséget?

Figyelt kérdés

Sok nő miért nem engedi, hogy ha kell, akkor anyagi segítséget nyújtson neki a pasija a kapcsolat elején? Miért veri magát hitelbe inkább, mintsem kérjen, vagy még kérnie sem kell, csak elfogadni.


(Miközben tudatosan a pénzre hajt, hiszen ugye legyen diplomája a férfinek, legyen "jogosítványa", azaz kocsija, lakása,....)


2021. ápr. 23. 06:19
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Hogy ne az legyen, hogy bezzeg ebben is abban is en segitettem.


Az en exem még arra is verte magát a szuleim elott ha ő vasárolt be reggelire egyszer.mikozben nálam evett aludt furdott stb mindig en én koltsegemen.

2021. ápr. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*az én
2021. ápr. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A diploma nem egyenlő a pénzzel, ha egy csaj lakást, kocsit vár el, miközben neki nincsen, akkor lehet aranyásó is, de attól, hogy olyan pasival jön össze, akinek van, még nem biztos, hogy az. Ha meg valaki jogsit vár el és nem autót, azzal semmi baj. Lehet, neki van autója és nem akar ingyen taxit játszani.

Azzal jövök össze, aki udvarol nekem és kölcsönösen bejövünk egymásnak. Diplomás vagyok és elvárom én is. Na jó, nem létfontosságú, mert nem a papír számít, hanem ami mögötte van, de azért az esetek 90%ában jó szűrő.

A volt férjemnek nem volt semmije 32 évesen amikor megismertem. Én beleszerettem úgy, ahogy volt. Nem tettem fel magamnak kérdést, hogy miért nem tart sehol az életben. Kellett volna, mert a vége az lett, hogy teljesen lehúzott anyagilag. Most már ha összejönnék valakivel (jó, én már nem vagyok zsenge korú) több mindent néznék. Bár akkor sem feltétlenül a kocsit :-)

Viszont én egyedül tartom el magam, mindig is így volt és mindig is így lesz.

2021. ápr. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Tudod ki akarna a lekötelezettje lenni egy kvázi idegennek. Főleg egy ilyen előítéletes bunkónak aki szerint úgyis a pénzre hajt mindenki. Amúgy amiket felsoroltál, azok alap dolgok és nem az aranyásók elvárásai. Ahhoz elég hogy megnyugodjunk hogy nem nekünk kell a nyakunkba venni egy óriáscsecsemőt aki anyukától hozzánk költözne.
2021. ápr. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A környezetemben amelyik nő tehette, simán költözött a pasihoz és mindenki elfogadott mindenféle anyagi segítséget. Maximum első hónapban nem.
2021. ápr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mivel itt mar kb akkor is aranyasonak van titulalva a no, ha engedi, hogy a pasi meghivja egy kavera, ezert ertheto, hogy inkabb nemet momd az ilyen nagykelku ‘anyagi tamogatas’ -okra. plane, hogy kesobb ezekbol szokott lenni az, hogy a pasi lehordja mindennek, amiert kihasznalta es csak a penzre ment, meg akkor is, ha o ajanlotta fel a segitseget, vagy akar tukmalta a nore.


az a baj, a ferfiak az ilyen ‘nagylelku’ anyagi segitsegert cserebe elvarnak ezt azt, mondjuk hogy a no orokre odaig legyen ertuk, de ez nem igy mukodik. tehat ha kesobb pl. szakot veluk a no valamiert, elhirdjak majd minden halatlan krvanak, aki csak lehuzta oket, kozben meg penzzel nem fogsz szerelmet vasarolni es ha mar segiteni akarsz, kesobb ne tegyel miatta szemrehanyast a masiknak, mert az nem segitseg, az olyan, mintha meg akarnad vasarolni. a legtobb no nem szeret fuggeni es kiszolgaltatott lenni (nyilvan valaki elviseli, de nem ez az altalanos).


ezen kivul pedig akinek fontos a diploma, az valoszinuleg intelligens, tanult ferfit akar, akinek az auto meglete a fontos, az lehet szeret mobilis lenni es programokra jarni, utazni, akinek pedig a lakas szamit, az lehet csak szeretne egy fix pontot, nem feltetlen a penz miatt fontos ez a noknek.

de azert egy kalap ala venni azt, hogy tegyuk fel x diplomas pasit szeretne, azzal, hogy nem fogadja el ha a pasi mondjuk kifizetne az egymillas hitelet helyette.. hat eleg kifacsart gondolkozasmod.

2021. ápr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%

"mivel itt mar kb akkor is aranyasonak van titulalva a no, ha engedi, hogy a pasi meghivja egy kavera"

A férfiak meg incelnek vannak itt titulálva, ha nem istenítenek minden nőt. Egálban van a két nem, úgy tűnik...


"az a baj, a ferfiak..."

Egyes férfiak. Ha valaki ugyanezt a szöveget lenyomná nőkkel kapcsolatban, már rég itt hisztiznétek, hogy milyen csúnya általánosítás.


"ezen kivul pedig akinek fontos a diploma, az valoszinuleg intelligens, tanult ferfit akar, akinek az auto meglete a fontos, az lehet szeret mobilis lenni es programokra jarni, utazni, akinek pedig a lakas szamit, az lehet csak szeretne egy fix pontot, nem feltetlen a penz miatt fontos ez a noknek."

Azért ez elég hardcore kimagyarázás... Ha meg egy férfi nagy seggű és mellű nőt akar, akkor azt csak az utódnemzés minősége miatt akarja és nem azért, mert neki ez jön be szex közben, ugye? Ennyire pofátlanul azért ne legyünk már álszentek.

2021. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7:

‘Azért ez elég hardcore kimagyarázás... Ha meg egy férfi nagy seggű és mellű nőt akar, akkor azt csak az utódnemzés minősége miatt akarja és nem azért, mert neki ez jön be szex közben, ugye? Ennyire pofátlanul azért ne legyünk már álszentek.‘


ez nem mimagyarazas, ez csak egy lehetseges forgatokonyv, nem kell mindig mindenkirol a legrosszabbat feltetelezni. pl. hogyan is profitalnek anyagilag a pasi kocsijabol, hm? en abbol egy forintot nem fogok kapni, akarnilyen 10-20 millios szep uj auto, maximum annyi elonyom szarmazik belole, hogy elvisz ide-oda. akkor meg ott vagyunk, amit irtam, hogy nem az anyagiak, hanem a mobilitas, rugalmassag miatt jon jol/fontos az auto.


egyebkent meg annyi a kulonbseg, hogy ha egy ferfi nagyseggu-nagymellu not akar ilyen vagy olyan okbol kifyolyolag, akkor ne nyugtazom, hogy akkor nem engem keres es ignoralom. nem kezdek el hisztizni, hogy hogy mereszel ilyen not keresni, mit kepzel magarol, milyen irrealisak az elvrasai es rohadjon meg.. sot, meg a nagymellu-nagyseggu noket sem kezdem el szidni.

ha egy no helyes, gazdag pasit akar es te nem vagy se helyes, se gazdag, akkor nem kell vele foglalkozni, egyszeruen az olyan nokre kell fokuszalni, akinek nem ez az elvarasa (tudom, most jon az a resz, hogy MINDNEK ez az elvarasa, meg az elhizott bolti elado jucikanak is.. de ez nonszensz, ebbe az ostoba meddo vitaba bele se megyek).

2021. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ja, meg annyit tennek hozza az elozohoz, hogy a nagysegg-nagymell ADOTTSAG kerdese, tehat egy vekony, torekeny lanybol az eletben nem lesz ilyen no (most a mellmutettol tekintsunk el), a diploma, auto es jo anyagi helyzet pedig mind olyan dolgok, amikert lehet tenni es barkinek adott az ut, hogy megszerezze oket (nyilvan valakinek konnyebb, valakinek nehezebb).
2021. ápr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"ez nem mimagyarazas, ez csak egy lehetseges forgatokonyv, nem kell mindig mindenkirol a legrosszabbat feltetelezni."

Hát, persze. Mármint, ugye ez csak a nőkre vonatkozik? Mert a férfiakat gyakorlatilag mindenért kifikázzátok az oldalon. Persze, lehetséges forgatókönyv minden, csak valahogy nem az a legjellemzőbb, amit írtál.


"pl. hogyan is profitalnek anyagilag a pasi kocsijabol, hm? en abbol egy forintot nem fogok kapni, akarnilyen 10-20 millios szep uj auto, maximum annyi elonyom szarmazik belole, hogy elvisz ide-oda. akkor meg ott vagyunk, amit irtam, hogy nem az anyagiak, hanem a mobilitas, rugalmassag miatt jon jol/fontos az auto."

Tök mindegy, hogy miért jó az autó, ha valaki anyagi dolgok alapján választ társat, akkor az anyagias. Az aranyásó szerintem is erős szó a dologra, de az anyagiasság tény.


"egyebkent meg annyi a kulonbseg, hogy ha egy ferfi nagyseggu-nagymellu not akar ilyen vagy olyan okbol kifyolyolag, akkor ne nyugtazom, hogy akkor nem engem keres es ignoralom. nem kezdek el hisztizni, hogy hogy mereszel ilyen not keresni, mit kepzel magarol, milyen irrealisak az elvrasai es rohadjon meg.. sot, meg a nagymellu-nagyseggu noket sem kezdem el szidni."

Na, akkor hasonlítunk. Én sem sírok vajnatimi után. Ettől függetlenül egy csomó nő meg férfi igen. Az oldalon is sokkal több nő hisztizik mindenre, mint férfi. Volt már olyan kérdés, hogy leírta valaki, hogy nagy mellű barátnőt akar. Hát, egyből meg is kapta, hogy milyen undorító görény és hasonlók...


"ha egy no helyes, gazdag pasit akar es te nem vagy se helyes, se gazdag, akkor nem kell vele foglalkozni, egyszeruen az olyan nokre kell fokuszalni, akinek nem ez az elvarasa (tudom, most jon az a resz, hogy MINDNEK ez az elvarasa, meg az elhizott bolti elado jucikanak is.. de ez nonszensz, ebbe az ostoba meddo vitaba bele se megyek)."

Az a baj, hogy hiába írom le azt, hogy SOSEM írnám le, hogy minden nő ilyen vagy olyan és azt sem gondolom, hogy minden nő ekkora elvárással rendelkezik, úgysem esik le, hogy ahogy ezzel mellélőttél, pont úgy lőttél mellé az egész szövegeddel. Mert itt van egy elég durván beteg közösség, ami ilyen tévképzeteket nyom egymásnak nap, mint nap.


Szóval na... Nézzük már meg, hogy te írtál valamit a férfiakról, én meg egy pont ugyanolyat a nőkről. A te válaszod 100%, az enyém 0%. És ezek után vannak még olyan emberek az oldalon, akiknek van képük leírni, hogy mennyi nőgyűlölő van az oldalon, bezzeg férfigyűlölő alig... Hááát, ilyen az, amikor egyesek még a tényeket sem fogadják el.

Azért ijesztő ez a szint.

2021. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!