Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal vannak ilyen 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal vannak ilyen 2 hetente nagyobb veszekedések, de nincs közös nevező a végén, nagy baj?

Figyelt kérdés

Nyilván valahol elgondolkodtató de szeretem. Es érdekelne vannak e más párok is igy?

Nevezetesen: vannak nagyobb összeveszéseink, legyen az apróság vagy komolyabb dolog. De rendszerint itt az alap probléma ugye hogy nem értünk egyet.

Hiába vannak utána megbeszélések, nem jobb sőt. Mégjobban összeveszünk:)

Szoktuk mondani "mi semmiben nem értünk egyet".


2021. ápr. 23. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Van pénze hogy vele vagy?

Ha nincs, akkor minek vagy vele még mindig?

28L

2021. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
nem nagy csak annyi hogy abszolut nem illetek össze....
2021. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk ugyanez van mostanság. 10 éve vagyunk együtt. Azt hittük milyen egyformák vagyunk. Erre mostanában elég nehéz dolgokat kell jól átbeszélnünk, amikor a végén kiderül hogy tök mást gondolunk mindketten, így teljesen mást szeretnénk. 1-2 hónapja van így. Szeretem és ő is szeret nagyon. Mostmár elgondolkozunk azon mindketten, hogy nem illünk össze ill jobb lenne külön mindezek ellenére :(
2021. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
3-as, eletkozep valsag. Szerintem menjetek el partanacsadasra, lehet megse kulonboztok annyira, csak megvaltoztak a prioritasok egymas eleteben. De ez tudatos kezelheto.
2021. ápr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Mit értesz az alap problémán amin nem értetek egyet?Mi is sok mindenben különbözünk a páromtól.Sok dologban nem is értünk egyet,szokott lenni belőle vita,veszekedés majd megbeszéljük és a vége,hogy valaki enged. Vagy ő vagy én ez változó szokott lenni. Pl. ha én engedek attól még nem fogok egyetérteni az én meglátásom marad,viszont tudni kell kompromisszumot kötni különben kuka a kapcsolat.Persze ez oda vissza kell,hogy működjön.Hol az egyik enged hol a másik.Nálunk ez így működik remélem tudtam segíteni.Szép napot
2021. ápr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!