Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal tervezgetjük az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal tervezgetjük az esküvőt, és volt egy nagyobb veszekedésünk mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nem állunk anyagilag annyira jól és ugye jól meg kell gondolni, hogy mire költünk.

Az ő álláspontja szerint az esküvőnek szépnek kell lennie, ez meg az legyen esküvői ruha sem mindegy és 150 körül kinézett magának egyet.

Viszont van egy szalon ahol mivel diák még 25 ezer forintért megkapná bármelyik ruhát de neki az nem tetszik.


Az én álláspontom meg az, hogy az esküvő legyen szép de nem kell minden, hogy minél többet spóroljunk mert esküvő után ő suliba fog járni és az én fizetésemből fogunk élni.


Ti melyiket választanátok?


Ő 20 L én 23 F


2014. ápr. 5. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És ez még csak a kezdet.Lessz ez még durvább is.(remélem nem lessz igazam).
2014. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Neked van igazad. Ha nem telik rá, akkor nem telik rá. Át kell gondolnod, hogy számára a rongyrázás fontosabb-e vagy az, hogy hozzádmegy. Aki igazán szereti a másikat, az farmerban - pólóban is kimondja az igent.
2014. ápr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Hát ez nehéz dolog, mert egy lánynak az esküvő és azon belül is az esküvői ruha a legfontosabb. Szerintem ha nincs rá pénzetek akkor ne tartsatok lagzit. Inkább utazzatok el valahova fele pénzből valami tengerpartra vagy Vegasba és ott összead valaki titeket.

Hidd el, ha ráerőltetsz valami ruhát, akkor nem fogja magát jól érezni benne, bármennyire is az esküvőnek nem a ruháról kéne szólnia, de mindig is ott lesz benne a tüske...

2014. ápr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
#3as vagyok. Még valami, ha nincs pénzetek az esküvőre, akkor még várjatok vele. Attól még szerethetitek egymást, hogy nem vagytok házasok, mi 5 éven keresztül tettünk félre...
2014. ápr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs pénzetek minek az egész felhajtás? abban egyetértek, hogy az esküvő legyen szép, de ezt sajnos ki kell fizetni, és ha csak egyikőtök keres, örüljetek, hogy nem haltok éhen.
2014. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
egy 20 éves lány még ne házasodjon. éretlen
2014. ápr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondjatok le a szép esküvőről,gyűtsetek rá inkább,megéri várni vele egy kicsit.Az sosem baj,ha kivártok,és nem kapkodjátok el a dolgokat,elvégre a párod is elég fiatal még.
2014. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekünk öt éve tokkal-vonóval nem került 150 ezerbe az esküvő, mert nem a rongyrázás volt fontos, hanem az, hogy összekössük az életünket.


Ismerek olyan párt, akik szintén abban az évben házasodtak, mára elváltak, de lagzira felvett másfél millás hitelt még mindig fizetik.


Most komolyan: várjatok még azzal az esküvővel, ha ezen ennyire össze tudtok veszni.

Véleményem szerint a kislány is jobban igyekezne spórolni, ha ő keresné meg a rávalót... más pénzét könnyű szórni.

Lakjatok együtt pár évig, és ha a kapcsolat kiállja az idő próbáját, akkor egy esküvő csak hab lesz a tortán.


Sajnos sok lánynak/nőnek még mindig valamilyen "cél", hogy férjhez menjen. Hogy elvetessék magukat minél gyorsabban, megállapodjanak, stb... meg egyre több esetben, hogy legyen aki eltartja, ha elválnak is, még kapja évekig a gyerektartást.


Elkanyarodtam.


Mint nő: nem a ruha, az étterem, a menü, a luxusautó, a zenekar, meg ez a sok felesleges pénzkiadás a lényeg. Hanem a házasság, amit az elkövetkezendő évek határoznak meg.

Lehet akármilyen csodás, mesebeli szertartás, vacsora meg lagzi, ha a következő években csak a viták jönnek meg a hisztik.


Ha nincs pénz, akkor nincs pénz. 20 évesen ezt már meg kell érteni, agyilag felfogni. Ezért se kapkodjátok el a dolgot, mert lehet, hogy ennek marha gyorsan válás lesz a vége.

2014. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az hogy várjunk vele nagyon jó tanács, de abba a helyzetbe vagyunk hogy már nem bírunk.

3 éve vagyunk együtt már és nem szeretnénk tovább várni.

Bonyolultabb a helyzet mint más, "normális" pároknál.


Sajnos ez van.

2014. ápr. 5. 13:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt szoktam mondani, hogy annak legyenek igényei, aki meg is tudja valósítani Őket. Jelen esetben, ha nincs rá keret, örülni kell annak ami van és nem követelőzni. :)
2014. ápr. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!