Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gublug kérdése:

Hogyan kommunikáljam?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve megismerkedtem egy külföldi lánnyal. Először írtunk, aztán videochat-eltünk. Találkozni nem tudtunk eddig (és nem tudjuk mikor fogunk majd tudni!). A beszélgetések alatt kialakult a kölcsönös szimpátia, sőt több is. Most, hogy több mint egy év eltelt, és nem tudunk találkozni a határzárak miatt, bennem kezd hervadni az egész érzelmileg.

Ő gyakran mondja, hogy hiányzom és bár én is kedvelem, de nekem nem hiányzik általában senki. (Mindketten introvertek vagyunk.) Ezért kezd flusztrálni, hogy folyton mondja, mert én nem tudok rá mit mondani. Kedvelem, mert klassz csaj, de egyszerűen nekem nem szoktak emberek hiányozni.

Ez az első kérdésem: hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?

Nem akarom neki azt mondani, hogy ne mondja, mert nem akarom korlátozni.


Szóval ez ilyen távkapcsolatszerűségű izé... Kerestem itt GYK-en távkapcsos topic-ot, de alig volt és az is elég tini volt. A válaszok közt volt felnőtt is, de mégis, újra feldobom a kérdést.


Valahol azt olvastam, hogy egy távkapcsolatot csak egy erős alapra lehet építeni, tehát ha több év jó párkapcsolat előzi meg.

Bár nem vagyok párkapcsolatban a lánnyal, de mégis kissé hasonlít a helyzetünk.


Vélemények? Hozzászólások?



2021. ápr. 23. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Őszintén! Az a legrosszabb ha mismasolsz es neki kell azon agyalnia h mi miert van.

Inkabb vagja fejbe az igazsag minthogy remenytelenul kotodjon hozzad!

2021. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értékelem amit mondasz, én is őszinte vagyok. Nem szoktam mismásolni. Itt viszont leginkább valamilyen kommunikációs teknikára lennék kíváncsi, vagy finom megfogalmazásra, mert én magam elég nyers és horgasztóan őszinte tudok lenni. De nem ez a cél. Jelenleg lankad a kedvem, de ez érthető, hisz nincs fizikai kontaktus egy év után sem... de nem feltétlen akarom lezárni az egészet... csak esetleg... mit kell ilyenkor? Pihentetni? Szüneteltetni? Nem tudom. Ki hogy oldaná meg?
2021. ápr. 23. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!