Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes újrakezdeni a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes újrakezdeni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nos, 8 hónap után szakított velem a lány. Az oka az volt, hogy nem törődtem vele eleget és így szépen lassan elmúlt a szerelem nála. Ezt sajnos későn vettem észre, hogy valami nem oké. Eléggé elkényelmesedtem a kapcsolatban.

Kb 2-3 hete volt először fura, kérdeztem "Mi a baj? Olyan mintha nem szeretnél."

Annyit mondott "Semmi baj, szeretlek". Gondoltam akkor nyilván nincs is baj. Aztán következő héten megint kérdem hogy minden oké-e. És akkor mondta hát szeret, de mégse annyira amennyire kéne.


Én úgy vagyok vele, ha később alakulna valami köztünk, nem ellenkeznék, mert nem hiszem, hogy olyan nagy dolog miatt mentünk szét. Tudok odafigyelőbb lenni. Ezen mindenképp változatni is akarok, mert így szerintem nem működik egy kapcsolat se.

De most egyelőre jobb, ha külön vagyunk, egyből nem kéne erőltetni.

Amúgy semmi bajunk egymással, ugyanúgy beszélgetünk.


Veletek történt hasonló eset, hogy újrakezdtétek és jobb lett minden?

Saját példámból kiindulva, 15 éves voltam mikor összejöttem az első barátnőmmel. 3 hónap után vége lett, majd 2 hónap múlva újrakezdtük. 3 évig voltunk együtt.


20/F



2021. ápr. 24. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem erre a tini rovatban jobban fognak tudni válaszolni.


Felnőtteknek nem ajánlanám az újrakezdést, de szerintem ott nem igazán kéne szakítani sem anélkül, hogy megpróbálnátok javítani rajta.

2021. ápr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló.

Jogos. Mondtam neki tudok javítani ezen, csak nem 1 hét alatt fog helyre jönni a dolog.


Nem igazán tudott mit kezdeni a helyzettel. Lehet azért, mert soha nem volt még kapcsolata.

2021. ápr. 24. 10:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak az esetek nagyon kis százalékában működik az újrakezdés. Ezt a dolgot köztetek inkább fellángolásnak hívnám. 8 hónap semmi, még bőven fejlődik ilyenkor egy kapcsolat, ha most nem megy, később sem fog igazán. 30F
2021. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nehéz kérdés, lehet volt ott más is, ami miatt ő nem akarta megpróbálni. Az írásod alapján nagyon lazán kezeled a helyzetet, mintha nem is viselt volna meg. Abban igazad van, hogy nem 1 hét alatt fog javulni a helyzet az Ő részéről. De a te részedről, akár 1 nap alatt is meg tudod változtatni a hozzáállásodat. Lehet nem látta benned az igyekezetet. Ha esetleg mégis rászánja magát, hogy adjon egy új esélyt, akkor akár jó is kisülhet belőle. Remélem így lesz :)
2021. ápr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt vele kell megbeszélned. Mondd el mit érzel, hogyan gondolod. :)

Én hasonló cipőben járok. Barátnőmmel kb. 2 hónapja szakítottunk, mivel nem közös terveink voltak. Időközben rájöttem, hogy nekem mindegy hol vagyok, csak vele legyek. Viszont már nem kaptam esélyt... Szépen váltunk el, szóval a mai napig beszélünk, de persze már nem úgy. :) Viszont mindennek van oka: nekem is az elhanyagolás volt az egyik nagy hibám. Persze ezt most könnyedén helyrehoznám, hatalmasat változtam ebben a két hónapban. Szóval úgy érzem, hogy jót tett a szakítás, viszont nem mutathatom meg neki, hogy "mivé" is váltam... :) Én is úgy érzem, hogy felfújtuk a dolgot, de lehet, hogy igazából illúzióim voltak, és azt hittem, hogy tényleg nagyon szeret, viszont pár hét alatt nem lehet csak úgy kiszeretni valakiből - báris én ezt gondolom.


Ha van lehetőséged megmutatni, akkor tegyél érte. Én ezt tanácsolom, az emberek többsége általában a lebeszélés mellett dönt, de te ha úgy érzed, hogy érdemes küzdeni, akkor hajrá! :)

2021. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!