Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom a barátom alkoholi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom a barátom alkoholizálós szokásait??

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, korábban is tudtam, hogy haverokkal sokszor megy a sörözés, bulikban meg komolyabb italozás. Kezdetektől fogva finoman mondogattam, hogy szerintem nem kellene ennyit inni. Az ennyi az a hétköznapi 1 sör, tömény nem. Viszont hétvégén szinte mindegyiken legalább egy nap haverokkal 5-6 sör van, hogy tömény is. A töménytől ráadásul nagyobb bulikban agresszív is tud lenni. Én ezt még nem tapasztaltam, de ő elmesélte, mert hogy őt ilyenkor "tudni kell kezelni". Mostanában már kérdeztem tőle, hogy hétköznap minek az a sör.. nem tudna anélkül? Válasz, hogy de, csak hogy finom, szereti. Nem rúg be tőle nyilván, de akkor is valahogy idegesít. Tudom más férfi is megiszik hétvégente, henem tudom 5-6 sör vagy 2-3 számít?

Úgy érzem most azért kezdtem el hirtelen ezen annyit rágódni, mert nyitnak a teraszok, szórakozóhelyek stb, és a kapcsolatunk kezdete óta az a félelmem, hogy majd egyszer vállalhatatlanul fog viselkedni egy nyílt helyen és lejárat. Nem tudom mit csináljak, mikor neki erről beszéltem a válasz az, hogy őt tudni kell kezelni. Viszont mostanában egyre inkább kiakad, amikor a piálást felhozom. Nem tudom mit tegyek.



2021. ápr. 24. 10:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Csak összehasonlításképp. A férjem évente 1-2 alkalommal sörözik. Múltkor megbontottunk egy üveg bort, kb. “fél évig ittunk belőle”, mire meguntam, hogy foglalja a helyet és elfőztem.


Most a hűtőben lévő likőrre kéne kitalálni, hogy mit csináljak vele, mert novemberben voltak itt vendégek, akikkel koccintottunk, azóta ott áll.


Nekem rengetegnek tűnik a párod alkohol fogyasztása.

2021. ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem kéne, hogy fél éve legyetek együtt. Neked nem felel meg, ő meg nem akar változtatni. Legközelebb olyat válassz aki megfelel neked.
2021. ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Ilyenkor látom is h a párom mekkora ajándék..

Konkrétan függő lett úgy h ő ezt nem is érzékeli, mert úgy van vele h csak egy sör.

2021. ápr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Komolyan, te nagyon csúnya lány vagy? Vagy vagy sérült? Vagy szegény, és kell a pénze? Mert egyszerűen nem tudom megérteni férfiként, hogy egy alkesz/drogos/elmebeteg/...pasinak mért és hogyan lehet nője???
2021. ápr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

𝟜#

ℕ𝕖𝕞 𝕕𝕣𝕠𝕘𝕠𝕤, é𝕤 𝕟𝕖𝕞 𝕖𝕝𝕞𝕖𝕓𝕖𝕥𝕖𝕘, 𝕙𝕒𝕟𝕖𝕞 𝕒𝕝𝕜𝕠𝕙𝕠𝕝 𝕡𝕣𝕠𝕓𝕝é𝕞á𝕚 𝕧𝕒𝕟𝕟𝕒𝕜, 𝕒𝕞𝕚𝕜 𝕞é𝕘 𝕒𝕞ú𝕘𝕪 𝕟𝕖𝕞 𝕧é𝕤𝕫𝕖𝕤𝕖𝕜. 𝕍𝕚𝕤𝕫𝕠𝕟𝕥 𝕞á𝕣 𝕜𝕖𝕫𝕕𝕖𝕟𝕚 𝕜é𝕟𝕖 𝕧𝕖𝕝𝕖 𝕧𝕒𝕝𝕒𝕞𝕚𝕥.

ℕ𝕒 𝕕𝕖, 𝕧𝕒𝕟 𝕜ü𝕝ö𝕟𝕓𝕤é𝕘.

2021. ápr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem attól alkoholista valaki, hogy minden nap hulla részeg. Attól is, ha napi 1 sör lemegy. Idővel majd lesz az 2-3. Nem fog berúgni. Csak a szervezete kívánja
2021. ápr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Még most hagyd el. Apám is eleinte csak hétvégén ivott, majd egyre többször egy héten. Agresszív volt, mint az állat és terrorizálta a családot. Másnap úgy csinált, mintha semmi nem történt volna. A te pasid is ezt fogja csinálni, ebben biztos lehetsz.
2021. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
7 azért nem kell ilyet tanácsolni, mert te így jártál. Tudom, nekem is volt benne részem, h a drága apukám az lett/volt, de erről le is lehet szokni. Nyilván akarnia kell, de nem lehetetlen.
2021. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Amikor az én párom egyetemi szünetben minden másnap megivott egy sört, szóltam neki, hogy sok. Nem izgatta. Leültem vele, elmondtam hogy drágám, ez engem taszít, ha nem tudsz 2 napot varni 1-1 sör között, vagy egy nap 2t megiszol, szakitok. Azóta heti 1-2x iszunk együtt vmit, nem veszem már ennyire komolyan. Megnyugtatott, hogy ha kérném, leállna. 25N
2021. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!