Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket a pasik mikkel használtak már ki? És milyen módszereket vetetek be, hogy meg kapják amit akarnak? Kinek milyen tapasztalatai vannak ebben?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Sokuk kellett a jó pasiknak csak dugásra, mert a jó pasik szebb nőt akartak párkapcsolatra, viszont a becsapott nők nem akartak külsőre a saját szintjükön lévő férfival összejönni.
2021. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Játszotta a kedvesrendest, aztán megmutatta az igazi arcát, amikor már bíztam benne. Hányingerem van az ilyen jófiúktól.
2021. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Kihasználja a szexhiányom, azt is hogy monogám vagyok, vagy kapcs.függő, aztán azt is hogy érzelmileg kötődni kezdek, azaz saját magamból csinálok rabot, miközben ő csak elfogad bármit amit nyújtok, viszonzás csak annyi, hogy pont ne tudjak kilépni. Akár be is kamuzza, hogy szeret. A szerelmes minden szalmaszálba kapaszkodik elven.

Ha szakítani akarok, akkor meg engem hoznak ki hibásnak, nem vállalják fel hogy miattuk lenne vége, ezzel arra "késztetve", hogy még én bizonyítsak, hogy nem, nem miattam van vége, mert én akarom, én mindent megteszek.


Ilyen a mostani kapcsolatom.

2021. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#1: Az elméleteddel az a baj, hogy a külső csak egy dolog. Hiába ronda valaki, ha mellette buta és ostoba is :D
2021. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Lehúzott pènzzel, de kaptam cserébe egy nemi betegséget...🙄
2021. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5-ös válaszolo és hogyan huzott le pénzel?

Kölcsön kért és sose adta vissza?

2021. ápr. 24. 18:13
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
3:( ezt én is írhattam volna, ugyanebben vagyok, illetve úgy tűnik már csak voltam:(
2021. máj. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Én egyet nem fogok megérteni sosem a női gondolkodásból! Miért vagytok együtt olyanokkal, akik csak kihasználnak? Én már egy rakás ismerősömet figyelmeztettem a kapcsolatuk kezdetén, hogy a pasi szeme sem áll jól. Ilyenkor le lettem hurrogva, majd később kiderült hogy igazam lett. Csak szexre kellettek, vagy a lakás volt a lényeg, vagy az autó, a pénz stb. Volt akit fél év múlva már vertek, amit a púder sem takart. Női logika 2.0: először tagadta, meg hülyeségeket mondott. Annyira gáz ez az a női vakság, amikor a férfi külseje minden józan észt felülír. Ugyanis sosem abba zúgnak bele a nők hogy milyen figyelmes és kedves, lehet rá számítani, mert ez nagyon ritkán fordul elő. Nem, beleszeretnek mert olyan férfias, olyan jól tud kamuzni, olyan jól tud ígérgetni. Hol marad nektek nőknek a büszkeség, a tartás, a józan ész?
2021. máj. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
8 elmesélem az én sztorimat röviden, hogy mért dőltem be egy ilyennek. Megismertem, elkezdett teperni. Volt barátnője, így elküldtem. De nem adta fel, azt mondta otthagyja a nőt miattam. Még mindig nem akartam őt, mert azt a nőt többször megcsalta már, mondom nekem ez nem kell, hogy attól féljek velem is ezt csinálja majd. De továbbra sem adta fel, és iszonyatosan kedves volt, aranyos, figyelmes, virágot kaptam nőnapra, tortát szülinapra, stb. Segített mindenben, és ezt olyan sokáig csinálta, hogy egyszercsak beleszerettem.. hiába küzdöttem ellene.. de sokat veszekedtünk, mert minden apróságon kiakadtam, azt hittem igazam van és tényleg átver csak és kihasznál, emiatt kiábrándult belőlem. Én pedig ott maradtam szerelmesen.. egy ideig még úgy tűnt nem tudja mit akar, de most már biztos, hogy nem engem.. ésszel én sem akarom őt, hisz egy hazug aki csalja a nőjét, de már nem tudok kiszeretni belőle csak úgy..
2021. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
1-esnek igaza van. A ronda nők azt hiszik kifogtak egy jó pasit. De azoknak csak egy numera, akinek még a nevére se fognak emlékezni. A ronda csaj meg elhiszi, h lehet jó pasija XD
2021. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!