Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna ha ennyire az alvás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha ennyire az alvás az első?

Figyelt kérdés

Barátnőmnél amint van ideje, az biztos hogy alszik,ez az első.


Semmit nem tervez,mert mondjuk lett plusz szabad ideje, nem érdekli semmi,felőle össze is dőlhet a ház.

Nem azzal van a bajom hogy ha esetleg kicsit tovább alszik mint szokott. De ő ha 2hetre szabad lenne az is csak az alvasrol szólna.


Ilyenkor persze nem csinál semmit (pedig lehet kellene) de nála nincs az mint másnál hogy szabad idejében csinálja meg azokat a dolgokat amikre nem jutott idő és ha az kész utána pihen. De persze ha szólok mindig arra hivatkozik hogy nincs ideje, pedig csak nem jól osztja be


2021. ápr. 26. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ mennyire fárad el munkában. Aki irodista, az alig várja hogy otthon mozoghasson, aki meg fizikai munkát végez, az passzívan pihen.

Ez nem unalmasság kérdése kedves 1 es. Másfelől neked ez unalmas, másnak meg te vagy nevetséges mint egy óvodás, akit felhúztak és nem tud nyugton maradni. El kéne fogadni másokat.

2021. ápr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Exem meg olyan volt hogy hétvegente is kivert az agybol kora reggel mert Ő maszekol es én se aludjak akkor hanem tegyem magam hasznossá. Vasaroljak fozzek takaritsak.

De utaltam. Anyám detto ugyanez.


A moatani parommal meg lehet dolni egy delutani szex utan is. Mennyei vele az élet.♡ Sőt ha pattogok összevissza le is csesz hogy hiperaktiv tulmozgasos vagyok es idegesiti :D

2021. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
*mostani párommal meg le lehet dőlni
2021. ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze.
2021. ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem passzoltok egymáshoz. A kompromisszum mindenkinek fájni fog...
2021. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem zavarna, főleg ha mellettem aludna.
2021. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Engem az zavar, hogy ez már az 5. kérédésed, amiben a csajodat szidod, kedves 32FFI de még mindig vele vagy.
2021. ápr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!