Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a helyes döntés? Kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a helyes döntés? Kit választanátok?

Figyelt kérdés
Azt az embert választanátok akinek megvan mindene (kocsi,ház,jogsi,munka, minden), de nem vagytok belé szerelmesek vagy azt akibe szerelmesek vagytok, de nincs kocsi, saját lakás, jogsi ?
2021. ápr. 28. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi..
2021. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Az elég gáz, ha valaki egy kapcsolatban nem a szerelmet, hanem az agyagi, társadalmi stb. dolgokat helyezi előtérbe
2021. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2.
2021. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Utóbbi.Szerelem nélkül nem tudnék együtt lenni senkivel.

20/L

2021. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Utólsó. Férjemnek sem volt egyik sem, mégis hozzá mentem.
2021. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A másodikat, kivéve, ha valami léhűtő. (Mondjuk olyanba eleve nem is tudnék szerelmes lenni, mert az előbb kiderül, mintsem igazi, mély érzéseim kialakulnának iránta.)


Olyannal, akibe nem vagyok szerelmes, nem tudnék együtt lenni. Számomra ezt nem lehetne anyagi javakkal kompenzálni.


Azt meg nem tudom, hogy ha nagyon más életem lenne, a nyomor szintjén élnék, vagy súlyosan nélkülöznék, akkor hogy gondolkoznék ugyanerről.

2021. ápr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy így megdöntjük az incel elméletet, de egyértelműen a 2.
2021. ápr. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbit választottam, és egyetlen percig sem bánom. Sosem voltam még ilyen boldog, mint vele!
2021. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!