Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők kibírhatatlanok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők kibírhatatlanok, de nélkülük unalmas az élet. Egyetértesz?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 20:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"A csapból is az folyik..."


Csak pár agyament szájából itt.

2021. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Dehogy unalmas. Annyi sok érdekes dolog van a világon.Az én párom például rengeteget alszik, aminek én nagyon örülök, mert addig foglalkozhatok a hobbimmal.
2021. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
#12, miért, ha ébren van, akkor zaklat?
2021. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
49%
Náluk van az összes pina, bár manapság ne vegyél erre mérget.
2021. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
69%
Hát én utálok mindenkit. :(
2021. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ez is akkora általánosítás. Van olyan ember aki az egyik számára kibírhatatlan, a másik számára meg tökéletes.

Igaz, vannak olyanok akik több ember számára nehezen elviselhetok, de azért többség nem ilyen.

2021. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
49%
15. én is kivétel nélkül, ezen sokan megsértődnek, hogy hogy mondhatok ilyet, de magamat is utálom szóval, bár néha szeretek mindenkit, kivéve őt őt azért nem.
2021. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
91%
Vajon anyák napján is fullba tolják majd ezek az élősködő incelek a nőgyűlöletet? Vagy akkor lesz bennük annyi jó érzés, hogy a saját anyjukat ennyivel megtisztelik és kussolnak? Á h nem bátyámból kiindulva nem. Ezek a saját anyjukat, lánytestvéreiket csak atm/cselédnek nézik. Egyszer kért a bátyám pénzt anyák napjára, hogy vesz belőle ajándékot. Elverte bagóra, aztan ott vigyorgott anyára meg rám, hogy nem volt pézne anyák napjára semmit venni. Amikor ilyen kérdéseket olvasok, eszembe jut anyám, aki kigürizi a belét, a lelkét, hohgy ez a szar élősködő incel testvérem, aki még csak le sem szarja, dőzsölhessen nála élete végéig. Hogy mennyire undorítóak vagytok, azta-krva. :)
2021. ápr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem, jelenleg szingli vagyok és nem unalmas az életem.
2021. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Dehogyis értek egyet. Idióta a felvetés. Az enber társas lény, társaságban pedig a legjobb egy klassz nő.
2021. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!