Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ha a pasid egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha a pasid egy gyűrű kiséretében váratlanul megkérné a kezed és akkor meglepetten kérdeznéd hogy hogyhogy ilyen váratlanul ezt tette akkor azt válaszolná hogy akció volt az ékszerboltban?

Figyelt kérdés
2021. máj. 1. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nevetnék .
2021. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Azért nem mindegy, hogy viccel, vagy komolyan gondolja...
2021. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Ha komolyan mondaná, ha nem, nevetnék. És nem úgy, hogy ez gáz, hanem mert vicces :D egyébként cseppet sem érdekel a jeggyűrű ára, felőlem lehet egy olcsó bizsu is, amúgy sem hordok ékszereket és itt is a szándék, az elkötelezettség az egész lényege, illetve az, hogy szintet akar lépni a házasság felé.

Mindkettőnknek elég jó humorérzéke van amúgy, nagyon sokszor poénkodunk, szúrkálódunk egymással olyan dolgokon, amin egy snowflake beállítottságú ember megsértődne, lehet ezért sem érdekelne. Valszeg visszaválaszolnám neki, hogy "akkor hozhattál volna már kettőt is", vagy vmi ilyesmi. :D

22n , 3 éve együtt

2021. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem akarnék ilyen önös, kisstílű illetőt, a hideg kiráz attól az alapmentalitástól, ami az efféle "humor" mögött megbúvik. De mivel az ilyen személyiségjegyeket én úgyis kilométerekről kiszagolom, már eleve a randiig sem jutna el a dolog vele.
2021. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pontosabban a pasi pénzét szagolod ki
2021. máj. 1. 22:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hanem a lúzerségét. Lúzernek lenni ugyanis elsősorban restség, azon belül is főként szellemi restség. És rám ez egyáltalán nem jellemző, mivel megoldáscentrikus vagyok, plusz vannak céljaim, amiket el is érek. Így aztán nyilván nincs kedvem a nyakamba venni egy hozzám képest felnőtt csecsemőnek számító lehúzó tényezőt, akinek a béna "humorára" sem lennék vevő. (Azért tettem idézőjelbe, mivel ez számomra minden, csak nem humor.)
2021. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobb esetben azért nem azért kér meg az illető, mert akcijós vót a gyűrű a bótba, hanem mert meg szeretné kérni a kezem... szóval nem tetszene. És nem, nem vagyok anyagias, előző kapcsolatomban egy 6ezres gyűrűvel kérték meg a kezem, és örültem, mint majom a farkának. A hozzáállás a nem mindegy.
2021. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!