Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit várnak el a 40-es férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várnak el a 40-es férfiak egy komoly kapcsolatban egy 20-as éveiben járó lánytól?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert mindig olvasom/hallom itt-ott, hogy ennek a korosztálynak már mások az elvárásai...


Legyetek szívesek fejtsétek ki. Köszi :)


2010. okt. 19. 00:00
 1/5 Moszuke ***** válasza:

szerintem az itt a flamelők 99%a 11-25közötti hülye gyerek.. mint én.

nem hiszem, hogy kapni fogsz értelmes választ.


egy 40éves fószer elvárja egy 20éves lánytól:


hogy jól tanuljon, ne öltözködjön túl kihívóan, fogadjon szót, de ha nem is akkor legalább gondolkozzon el a dolgokon, ne feleseljen:D (örök klasszikus), ne legyen tiszteletlen, ne hisztizzen, ne legyen káros szenvedélye.


a legtöbb nevelés és/vagy gének kérdése:)

legalábbis én valami ilyet várnék el a lányomtól^.^

whhaha


22/f

2010. okt. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24 éves lány miért várja el egy 24 éves pasitól, hogy legyen saját lakása, munkája, élete miközben még kb. 1 hónapja van hátra a fősuliból, igy dolgozni sem tud, nemhogy saját életet kezdeni?
2010. okt. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez ember fuggo kinek milyenek az elvarasai. Es akkor meg ott van milyen kapcsolatot szeretnenek, hazassag, laza kapcsolat, komoly kapcsolat, eletettarsi stb valoszinuleg ezek alapjan fogalmazodik meg az elvaras
2010. okt. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor a 24 éves csajban van a hiba, kedves második. Nálunk már barátnőm rég lediplomázott, dolgozik is, saját lakása van. Nekem meg egy albérletem :). Persze azért korbeli különbség is van, de nem hiszem hogy az anyagiak ennyit számítanának.
2010. okt. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem várom el hogy legyen lakása ,tőlem élhet a szüleivel vagy lehet hajléktalan is csak szeresen már végre.

Legyen végre olyan aki nem csak dugni akar hanem szeret,de ilyen nincs,mert a férfiak 88 százaléka nem akar kaocsolatot csak szexelni ..... .

Engem csak az érdekelne hogy végre szerelmesek legyünk egymásba ,de ilyen nem létezik ezen a világon vagy mi senkinek nincsenek érzései.

2020. jún. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!