Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy nem akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy nem akart nekem venni egy pizzát?

Figyelt kérdés

A barátom aznap rendelt egy étteremből több fogásos ebédet, szűzérmék stb, illetve evett este 2 nagyobb hamburgert, mielőtt oda értem hozzá este 9-kor. Én utoljára délben ettem, mert sok dolgom volt, nem volt időm. Ezt jeleztem is felé, akkor elkezdte nézni, a felhozatalt a netpincéren, csak egy pizzát szerettem volna kb 1500-2000Ft de nem nagyon érdekelte. Nagyon fáradt is voltam így elmentem fürdeni majd a fürdőszobából rendeltem magamnak, ki is fizettem online, akkor tudatosult bennem a helyzet... ennyire nincs rám tekintettel.

Ezt a későbbiekben érdemes felhoznom vagy akkor kellett volna kiakadnom? (Kimerülten nem volt kedvem vitázni)

21L



2021. máj. 2. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Lehet nem volt pénze elkajálta.
2021. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Jó nagy paraszt, azért ha a párodnak tekintene, hagyott volna neked enni.
2021. máj. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Azért annyi kajából nem hiszem, hogy nem tudott volna neked hagyni egy kicsit, főleg ha jelezted is, hogy éhes leszel. De utólag már felesleges felhozni, akkor kellett volna.
2021. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%

Ha ennyi pénz nincs neki minek neki barátnő.

Én nem értem.

Nálam nem csak enni kapott a partnerem támogatást is.

De ez is kevés volt neki. Kb meg 2..3 bakot tartott mire kiderült én meg kitettem.

Igaz azóta még nem találtam utódot sajnos.

Pedig...

2021. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Nemcsak bunkó a csávó, de ha ennyit zabál, rövidesen túlsúlyos is lesz.

Időben lépj le inkább...

2021. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
a konkrét szitu mi volt? mert attól h nem akar meghívni rá, még egy rendelést le lehetett volna adni. elkezdte nézni neked a kajákat majd mondta h nem érdekli rendelj magadnak? Vagy célozgattál rá h éhes vagy, el is kezdte nézni de nem volt egyértelmű h te most azt szeretnéd hogy rendeljen neked kaját. simán el tudom képzelni. lehet csak a kommunikáción kéne javítanotok.
2021. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem, nem normális.


Most csak egy kajáról van szó, de minden másban is ilyen önző. Majd meglátod. Ha nem is tud meghívni (amit egy ilyen "királyi vacsora" után kétlek), akkor is meg kellene veled beszélnie, hogy ne haragudj, de nem tud most meghívni, a rendelést viszont leadja, max. kifizeted. Bár az igazi úriember tény, hogy meghív téged.

2021. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Az ember a társára úgy kell, hogy rátaláljon, mint "zsák a foltjára". A közös élet hosszútávon a legjobban a közös költségek (terhek és előnyök) elvén működik a legjobban.
2021. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
A 6-os jót ír. Jelezted, hogy éhes vagy, ő elkezdte nézni, majd mi történt? Mondtad neki, hogy lécci rendeljen kaját vagy csak célozgattál? A pasik utóbbit nem értik. Lehet, úgy volt vele, majd ha egyértelműen mondod, akkor rendel, de így nem mert, hátha mégse kell.
2021. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hagyd a bànatba az ilyet, gáz. Nem érdemes már később felhozni neki, csak hagy ott, mert máskor is ugyanígy fog cselekedni.
2021. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!