Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probléma lehet, ha nem költözö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma lehet, ha nem költözöm hozzá? Csak mert nem mondott rá semmit. Egy szót sem.

Figyelt kérdés

Utólag esik csak le a súlya, mivel futtában kérdezte, igy futtában is válaszoltam csak, úgy random és teljesen félvállról.


Remélte hogy odaköltözöm. Én meg azt mondtam dehogy, nem is tudnék.


Aztán ment tovább a nap.

Most meg beugrott, hogy atyaég mirol beszéltunk egy hirtelen 2mondatban..



2021. máj. 2. 18:47
 1/5 anonim válasza:
88%
Szerintem hozd fel neki, kérj bocsánatot, amiért egy mondatban lerendeztél egy igenis fontos kérdést, és mondd el neki szépen, hogy nem szeretnél hozzáköltözni, és lehetőleg indokold is meg! Bizonyára értékelni fogja az őszinteségedet! Sok sikert! :)
2021. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1: futtában kérdezte. Mit várt?
2021. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
#2: Én ezzel tisztában vagyok. Itt nem arról van szó, hogy hibáztatnám a kedves kérdezőt, vagy ilyesmi. De ha egy normális hangvitelű beszélgetéssel megoldja a felmerült problémát, akkor mindenképpen előrébb lesznek. Ha felhozza, hogy "futtában kérdezted", abból már szinte biztos, hogy vita lesz. Azzal meg nem jutnak egyről a kettőre.
2021. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem is 2. Teljesen komolytalanul benyogte random futtában!

Igy en pont ugyanigy feleltem is.



Most megkerdeztem tole minden rendben van e vagy esetleg van e vmi amirol témázni szeretne?

Azt reagálta minden oke nem agyal jol van boldogság van.


Szoval lehet ez tenyleg csak egy random eszmefuttatas volt tőle

2021. máj. 2. 19:11
 5/5 A kérdező kommentje:
És nem valodi komoly szándék.
2021. máj. 2. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!