Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van értelme ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vagyunk csak együtt. Az eleje nagyon nagy fellángolással indult. Mostanra viszont azthiszem "elfáradt" a dolog. Mivel 200km-re lakunk egymástól, így heti 1 max 2-szer tudunk találkozni. Akkor is kb. max 6 óra az az időtartam, amit együtt töltünk. Általában túrázunk vagy beülünk valahova. És ez az elején még tök izgalmas volt, de most már kezd unalmas lenni, neki is és nekem is.

Voltunk már fent nála is és nálam is, ölelkeztünk, de szexre sosem került sor. Se orál szexre sem. Egyszerűen azt mondja, hogy most ne most.


Ennek így mi értelme? 21 évesek vagyunk mindketten. Én vagyok a férfi. Kicsit úgy érzem, hogy neki csak extrém szeretethiánya van, és csak arra használ, hogy az én ölelgetésemmel és a velem töltött idővel ezt levezesse. Plusz már az instás beszélgetéseink is olyanok, hogy ő is egyre később válaszol meg én is, ilyen tök érdektelenül.



2021. máj. 2. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mar vege. Ne eroltesd.
2021. máj. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Savlekotő ***** válasza:
100%
200 km,miért nem 2000? Sajnálom de ebből semmi se lesz.. Egyikőtök se akarja már ezt,csak nem meritek kimondani egyenesen,és egymás idejét húzzátok.
2021. máj. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

"Én vagyok a férfi. Kicsit úgy érzem, hogy neki csak extrém szeretethiánya van, és csak arra használ, hogy az én ölelgetésemmel és a velem töltött idővel ezt levezesse."

Azért, mert nem nincs szex MÁSFÉL HÓNAP után? Te sem szereted akkor, csak betenni akarod neki. Másfél hónap után még bőven ott kellene lennie a rózsaszín ködnek, és örülnöd kellene minden vele töltött percnek, az érintésének, mosolyának, nem azon kattogni, hogy mikor szexeltek már. Az én exem is hasonlót mondott a kapcsolat elején, de végül is együtt maradtunk évekig, az évekbe pedig sok-sok érzelmi bántalmazás, uralkodás belefért a részéről. (Tudom, hiba volt, hogy nem hamarabb mutattam meg neki az ajtót.)

2021. máj. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jol erzed, csak szeretethianyra hasznal. Nem vagyok ra buszke, de en is csinaltam ilyet azzal, akitol semmi komolyat nem akartam, meg szexet sem.

23/L

2021. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt engedd el.
2021. máj. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Négyes megmondta, ahhoz nincs mit hozzátenni.
2021. máj. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!