Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak ez fontos?

Figyelt kérdés

Más mit érez,mikor szeretne hozzábújni a párjához,vagy érdemi időt vele tölteni,mert mindketten dolgoznak,és kevés időt tudnak együtt tölteni,de a párja folyamatosan csak a nyamvadt telefont tudja nyomkodni?

Nem titkolózva,hiszen látni a telefont. De nekem nagyon rosszul esik,hogy mikor odabújok,és puszit vagy csókot adnék,inkább elhajol,hogy a kijelzőt lássa.

Mikor beszélgetnék,akkor sem tudja letenni,mondván hogy tud figyelni. Olyankor inkább el is ballagok onnan. Hiába szóltam érte,mintha

meg sem hallaná. Mintha a nyamvadt telefonja lenne a pasija. Tényleg ez lett a divat? Ennyire nem lehet félretenni azt a francot egy kicsit?


2021. máj. 3. 05:22
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Mi okod vele lenni?
2021. máj. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeretem őt,de nem értem miért fontosabb egy telefon.
2021. máj. 3. 06:13
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Ja..szereted, akk maradj csak vele, emiatt meg lehet siránkozni bármikor az ingyen figyelem miatt :)
2021. máj. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem is ilyen. Inkább nem beszélek vele.
2021. máj. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

#3-al értek egyet.


A következő a folyamat:

1. szépen elmondod ezt neki megbeszéled vele ---> ha nem lesz változás és továbbra is ilyen marad akkor szeresd és élj le vele egy tökéletes életet, de ne panaszkodj utána senkinek,.

2021. máj. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Ha játszik az más.


De ha pl en neki állok csetelgetni videocsetelni telozni, a mostani barátom egyszeruen nem figyel kimegy, magamra hagy, (olyan erzest kelt, mintha egyedul lennék) elmegy, vagy elkezd öltözni, hogy induljunk hazavisz stb


Igy gyakran inkabb bevonom. Pl ha kaptam vicces videot megmutatom neki stb

2021. máj. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*ő neha jatszani szokott tableten pl. En attol odabujok beszelgetek vele a jatekrol meg ilyenek.
2021. máj. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Asszony is nyüstöli a mobilt, de én azért érdekesebb vagyok. :D


Ez most itt egy konfliktus, kérdező, amit kezelned kell. Gondolom nem szoktál még hozzá, hogyan is kezeljünk konfliktust.


Itt a remek alkalom. :)

2021. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!