Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenyleg ennyire fontos tenyezo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ennyire fontos tenyezo a muveltseg egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
En nem vagyok tul olvasott, nem volt ra igenyem, de joszivu, dolgos es huseges vagyok. Olvasgatom a kerdeseket, sorra latom, hogy kizaro ok, ha Valaki nem olvasott. Randin volt mar ebbol kellemetlen szitu, mikor nem tudtam mirol beszelt a holgy es visszakerdeztem es furcsan nezett ram.
2015. júl. 1. 13:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%

nem mindenkinél fontos

de azért jó lenne tudni,hogy például mi az amire nem tudtál válaszolni...

2015. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
56%

Igen, láttad is.

Nem a műveltség maga fontos, hanem, hogy mennyi közös része van a két ember lelki, meg gondolati világának.

Ha nincs sok, akkor elég nehéz egy tartós kapcsolatot elképzelni.

2015. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
44%
Nem ennyire fontos csak itt általában az ilyen agyonművelt "foreveralone" nők írnak legtöbbször akik f_szt csak TV-ből ismerik 40 évesen.
2015. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
36%

Eleg fontos, mivel aki sokat olvas annak tobb informacio van a birtokaban az info meg hatalom. Sokkal kellemesebb egy olyan ember tarsasaga aki tobb mindenro is tud beszelni mint ami a munkahelyen volt es ha szoba hozok valamit szeetem ha kepes bekapcsolodni a beszelgetesbe :-)

18/L

2015. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%

Nekem az alapműveltség bőven elég. Sokkal fontosabb a józan paraszti ész, hogy talpraesett legyen, jól eligazodjon az életben.

Láttam már olyan agyonművelt fazonokat, hogy épp csak el nem sült a fejük, de amúgy teljesen életképtelenek voltak.

2015. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
1. Szobajott valami tortenelmi tema, ugy, hogy nezett egy torok sorozatot a holgy, esen nem tudtam ki az uralkodo benne. Ugy nezett ram mint a veres ingre.
2015. júl. 1. 13:12
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
A műveltség fontos, de nálam a műveltség != azzal, hogy sok regényt, verset, irodalmi művet elolvasott valaki.
2015. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Nekem az a fontos, hogy nagyjából egy szinten legyünk, egymásra legyünk hangolódva, mert akkor tudunk kommunikálni egymással. Van nekem olyan rokonom, akinek milliószor is el lehetne mondani ezt-azt, akkor sem fogná fel.

Azért az olvasottság sokmindent jelenthet... :-)

2015. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem a műveltség fontos egy kapcsolatban, hanem az azonos értékrend. Ha valakinek az olvasás a szórakozás, akkor az szeretné is a társával megbeszélni az olvasottakat, vagy ha szereti a komolyzenét, akkor szeretne a társával koncertre járni, és nem egyedül, viszont ha valaki nem olvasni szeret, hanem sportolni, vagy vagy egyszerűen csak "dolgos" ember, akkor nem sokat tud kezdeni egy operába járó társsal.

De megnyugtatlak, a török szappanopera nézése nem azonos a műveltséggel.

2015. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

első vagyok

oké,valami dokumentumfilmhez hasonló sztori vagy a Szulejmán? -.-"

mert a Szulejmán egyáltalán nem tükrözi az igazságot és ezt elismert történészek állítják...


sztem ez még nem gáz ;)

2015. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!