Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akivel beszélgetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel beszélgetek 3 hónapja mindennap. Küldtem neki egy képet ahol ez volt az egyik szöveg szingli vagyok. Erre megkérdezte hogy ha én szingli vagyok akkor Ő mi nekem?( Nem magyar és most nem tudunk találkozni a helyzet miatt)

Figyelt kérdés
Én is megkérdeztem tőle hogy én mit jelentek a számára, látta olyan 6-7 órája de azóta még nem válaszolt. Azt tudom hogy most rokonoknál van. Nem beszéltük konkrétan meg hogy mik vagyunk egymás számára. Nem értem mitől van így kiakadva. Mindig mondja hogy szép vagyok meg kedvel engem. Most meg eltűnik és megsértődik. Az csak egy kép volt. Ilyenkor mi van?

2021. máj. 3. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb, hogyha akkor el is tűnik. Ha ilyenen képes megsértődni, ne bánkódj, később rosszabb lett volna.


Attól, mert 3 hónapja beszéltek, még miért is kéne bárkidnek is lennie… még csak havernak se tudnám hívni az ilyet, nemhogy több.

2021. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy türelmetlen, lehet csak közbejött neki valami.


Nemsokára kiderül.


Ha meg megsértődött, akkor az figyelmeztető jel, hogy gondold át ezt az egészet,

2021. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapja chat-partnerek vagytok. Semmi több. Ha ő mást gondol bele, saját hülyesége.
2021. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mást nem beszéltetek meg ezalatt a 3 hónap alatt, akkor ahogy a hármas írja, chatpartnerek/levelezőtársak vagytok.
2021. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hany evesek vagytok, 14? nem is talalkoztatok meg, ez igy eleg komolytalan, persze, hogy szingli vagy.
2021. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondják a korábbiak. Ha szóba se került a párkapcsolat téma, fölöslegesen akadt ki a gyerek.

Csak cseteltetek? Telefon, videóhívás? Utóbbi nagyon jó arra, hogy legalább tudd, hogy van-e esély arra, hogy élőben is tetsszen.

2021. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
52%
Nem tudom mit várt 3 hónap csetelés után. Randira nem hív, fel se merült ez a téma, de barátnő cím kell? LOL.
2021. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Tapasztalatom alapján ha pár héten belül nem találkozol valakivel személyesen netről, akkor nem is lesz semmi, hisz oka van miért. Unaloműzésként használjátok egymást.
2021. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!