Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szórakozóhelyen honnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szórakozóhelyen honnan lehet egyértelműen megmondani melyik lány nem foglalt? Van valami egyértelmű jel, vagy magatartás, vagy bármi ami arra utal, hogy ismerkedne vagy szingli?

Figyelt kérdés
Van valami egyértelmű jel, vagy magatartás, vagy bármi ami arra utal, hogy ismerkedne vagy szingli?

2017. ápr. 26. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk ha megkerdezed, es azt mondja, hogy szingli. Durva, mi?
2017. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mégis honnan lehetne megmondani biztosra?

Mondjuk tényleg egyszerűbb lenne,ha mindenhol kötelező lenne a karszalag.Zöld:lehet nála kezdeményezni,piros:nem.:)

2017. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pajtikám!, amelyik nőn nem fekszik senki, az szabad!
2017. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ott áll mellette a kanja, esetleg jegygyűrű van a gyűrűs ujján .


Persze ha megkérdezed és nem nézel ki jól akkor hirtelen az összes nőnek lesz barátja bárhová is mész, mert ez az univerzális legegyszerűbb lekoptatószövegük.

2017. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálok neked normális választ adni :). Azok a lányok, akik nem foglaltak és szeretnének is ismerkedni általában nagyon nézelődnek, tánc közben is nyitva tartják a szemüket és nézik azt, hogy ki lehet az esetleges "jelölt". Általában nyitottan táncolnak, vagyis nem odafordulva valakihez, hanem akár csak úgy a térbe. Ha kiszemelnek egy pasit, akkor azt hosszasan nézik, próbálják követni a tekintetükkel. Próbálnak kicsit "elszakadni" a társaságtól akár a tánctéren, akár a pultnál is, itt ne arra gondolj, hogy teljesen egyedül maradnak, csak kicsit kiesnek a körből, hátha nyit feléjük valaki. És egy kicsir kihívóbb a tánc is, az ilyen lányoknál.

Remélem segítettem :). (Egy lány, aki szingliként sokat járt szórakozóhelyre és ma már a fiúhaverjainak is segít felismerni az ilyen lányokat, általában sikerrel. :)

2017. ápr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2.: Sohase hallgass a nők ismerkedési tanácsaira.


Az én tanácsom.: Sajnos nem lehet a mai világban megállapítani, én jártam úgy, hogy volt pasija, mégis randizott velem többször is. Természetesen később derült ki, hogy foglalt a hölgy.


Azt látom, vannak fiatalok -fiúk és lányok- akik elvtelenül ismerkednek össze-vissza a másik embert semmibe véve. És vannak olyanok akik elvtelenül élnek nemhivatalos párkapcsolatokban, ügyet sem hederítve arra, hogy a párjuk ugyanúgy ismerkedik, mint megismerkedésük előtt.


Szóval idő kell ahhoz, hogy kiderüljön, a másik őszinte és rendes. Csak ezt tudom írni.

Jó esetben ez az idő annyi, amíg rákeresel a Facebookon és megtalálod az aznap készült nyilvánvaló fényképet...

Rossz esetben szórakoznak veled, hülyének néznek és eltelhetnek hónapok is.


A legjobb esetben, viszont egy rendes valakit fogtál ki és nem hallgat el semmit előtted. Ill. amit mond az úgy is van.

2017. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csókold meg, ha nem ellenkezik, nincs barátja :D (vagy van, de ez a tény akkor már lényegtelen).
2017. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!