Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyamatosan úgy érzem én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan úgy érzem én gondolkodok barátnőm helyett?

Figyelt kérdés

Ezt érzem már régóta, ő csak kitalál valamit és nem gondolja át.


Pl. Van egy kis vállalkozása ami kezdett fellendülni, de részben a vírus részben az ő " lustasága" miatt nem úgy megy, inkább csak megyeget. Ennek ellenére ő fektet bele pénzt. Most akar pl komódot venni a helyiségbe. Mondtam hogy szerintem erre a kevés vendegre, meg hogy ki be pakolászod a cuccaid 2 3 hetente,nincs értelme még a szép új és drága asztalodnak sem hogy folyamatosan ki be pakolsz.

Eddig minden nap volt vendége most 2 3 napokat se dolgozik ott.

Én nem vennék mert nem látom értelmét feleslegesen 20on ezret költeni ha nem muszáj.


Ez csak egy példa de sok olyan van hogy nem gondolkodik csak kitalálja ,pláne ha gondok vannak köztünk..


2021. máj. 4. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy elég rossz példa, teljesen lényegtelen egy kapcsolat szempontjából egy 20ezres komód megvétele. Aztán mivel te nem dolgozol ott, csak annyit látsz, hogy "pakolászik" nem nagyon tudod, tényleg kell-e neki. Írjál más példát.
2021. máj. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A te barátnőd volt az is, akinek egy táskában voltak a cuccai és mindig ki-be kellett pakolni a kocsiból?


Amúgy nem tudom mennyi a barátnőd bevétele, gondolom, hogy ő azért akar valamit csinálni, hogy több vendége legyen, mondjuk venni egy szép bútort

2021. máj. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Már megint te? Szakíts, már évek óta szidod.
2021. máj. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#2-es nekem is az a kérdés ugrott be.

Ha így van, akkor igen, a szép bútorok, jól berendezett szalon vonzza a vendégeket. Plusz, ha amúgy is szükség lesz rá a későbbiekben, nem mindegy, hogy most van megvéve, vagy később? Ez egy bútor, nem egy olyan dolog, ami megromlik idővel.

Egyébként csináljon facebook oldalt, instát, csinálja meg a saját körmét (ha jól emlékszem körmös) meg egy-két barátnőét alapanyag áron, hogy legyen mit kitennie, amivel promózhatja magát. Tartson nyereményjátékokat, fizessen egy hírdetést havonta és hamar lesz vendégköre. Illetve videókat is csinálhat, ahogy elkészít egy körmöt gyakorlásnak. Lehet venni elég olcsón gyakorló műkörmöket, amin be lehet mutatni a technikákat, amikkel dolgozik.

2021. máj. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Marketingben kellene ügyesednie. Ha nincs otleted nem vagy építő, vsak annyit tudsz mondani hogy mit hogyan NEM kéne, az nem segitség.


Igen kozosségi oldalakon kéne magát promoznia esetleg nyeremenyjatekokat hirdetnie stb

2021. máj. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ebből inkább az jön le, hogy nagyon lenéző vagy vele szemben és mindent jobban tudsz nála.
2021. máj. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Fukar vagy kérdezo, ugy csinalsz mintha egy zsak aranyat keszulne elkolteni a baratnod.
2021. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Te most ezt nevezed gondolkodásnak, hogy te feleslegesnek èrzel szros 20ezret kiadni egy komódra? Most komolyan? Ettől vagy te olyan lángèsz?

Most mit kell beleokoskodni mindenbe? Azt a kő módot mèg akkor is megèrnè megvenni, ha csak heti 1 napot van ott, mert legalább akkor is kènyelmes, ès elfèrnek a cuccok. Mert szerinted egy 20ezres "befektetès" csak akkor èri meg, ha èvi 365 nap rongyosra van húzogatva a fiók?


Ès akkor csodálkozol, meg b. Szod ki ide az újabb kèrdèseket, hogy a barátnődnek nincs kedve semmihez, meg csak telefonozik.. Persze, mert már az èletkedvèt is elveszed az állandó okoskodásoddal, meg hogy minden ötletèt lefikázod.

Gusztustalan vagy.

2021. máj. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajj már megint itt vagy😀😀 nem unalmas még ez a műsor amit nyomsz itt megállás nélkül?? Igen igen, te vagy a lángész a családban, meg minek megy látogatni a szüleit, miért nem dolgozok 368 napot is akár, de amúgy meg miért nem a te anyád vállalkozásában csicska... Hagyd már békén szegény lányt, annyira fárasztó lehetsz, hogy az embernek tényleg az életkedve is elmegy tőled
2021. máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kerdes is volt mar, akkor az volt a bajod, hogy nalatok tarolja a kormos cuccait meg ki-be kell pakolaszni a kocsibol
2021. máj. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!