Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni visszatérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni visszatérő székrekedés ellen párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy - gondolom én - lelki vagy tudatalatti alapon de egész egyszerűen ha a barátomnál vagyok, nem tudok kakálni. És nem azért mert nem akarok, akarnék én, de nem megy... Ha nála töltök egy hosszabb hétvégét, nem tudok vécézni. Hiába érzem hogy amúgy kellene, hiába ülök rá a vécére, csak szellenteni vagyok képes.


Amint eljövök tőle, akkor viszont nem sokkal később érzem a hasamban, hogy megindulnak a dolgok és jellemzően mire hazaérek (vagy ő lép ki tőlem az ajtón, mert ha nálam van ez akkor is érvényes), nagyon kell már kakilnom. Örülök ha hazaérek...


Valaki esetleg élt át hasonlót? Ilyenkor mit tudok tenni? Minden tanácsot szívesen veszek.


22/n



2021. máj. 4. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
A lányoknál ez szinte alap dolog, idővel majd sikerül.
2021. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Az elmúlt időszakban annyi ilyen sz.ros kérdés van. Miért nem használod a keresőt ?
2021. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Megfelelési kényszered van. Félsz, hogy mit szólna a srác, ha meghallana egy iszonyat hangos f***st. Emberek vagyunk, mindenkinek van széklete, és ez teljesen normális. Ha emiatt undorodik a srác, akkor amúgy sem kár érte..
2021. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Még nem érzed magad biztonságban, és félsz, hogy megundorodik tőled.


Megértem amúgy, én is utálok idegen helyen WC-re menni.

2021. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk is így volt ez, míg össze nem költöztünk, 2 éven át nem tudtunk egymásnál nagy dolgot intézni. Aztán nagyon hamar rákényszerültünk 😁
2021. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5%

1. hashajtó

2. 1 pohár langyos durván sós víz.

2021. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Én is ugyanígy voltam. Valószínűleg nem tudod magadat elengedni ha a barátod a közelben van.
2021. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És 7-es neked hogy sikerült végül?
2021. máj. 4. 14:43
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Sehogy. A munkahelyemen tudtam csak kaksizni, pedig együtt is éltünk néhány hónapot.

Utólag visszagondolva nem volt az a kapcsolat olyan szipiszuper, nem véletlenül voltam annyira görcsös hogy még a kaksi se ment.

2021. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ja értem. Mondjuk az fura hogy munkahelyeden meg el tudtál menni. Akkor nem az idegen hely frusztrált csak a pasid lakása vagy közelsége?
2021. máj. 4. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!